[ParaParala İnternetten Kazanç Yöntemleri| ParaParala.com]

ParaParala.com son zamanlar artış gösteren internetten para kazanmak adlı konuyu karış karış inceleyerek, takipçilerine doğru yönlendirmeleri en güncel şekilde yapmayı hedeflemiştir. 2016 yılında projelendirilen altyapımız, 2017 yılının Mart sonunda siz değerli takipçilerimiz ile paylaşılmıştır. Bu site hiçbir ticari amaç gütmeden, yıllardır edindiği bilgi ve tecrübeleri sizlere en doğru şekilde yanıltıcı olmadan yansıtmaktadır. Amacımız para kazanmak isterken, dolandırılmamanız!

Başlıca Araştırma Konularımız

  • Para Kazandıran Oyunlar : Son zamanların en büyük çılgınlığı. Artan ekonomik telaşınızı biraz olsun çözüme ulaştırmak için internetten para kazanmak için bu yöntemi seçiyorsunuz. 2016 sonlarına doğru artış gösteren ve hala türemeye devam eden oyunları geniş kadromuz ile yatırımlı veya yatırımsız oynuyor, inceliyoruz. Güvenilir para kazandıran oyunları sitemizden takip edebilirsiniz.
  • Para Kazandıran Uygulamalar : Mobil cihazlarımız sürekli elimizin altında. Bu yüzden çalışırken molalarda, okurken teneffüslerde, yolculuk yaparken seyir halinde bile internetten para kazanmak gibi bir amacımı var. Para kazandıran mobil uygulamaları bizlerde yıllarca kullandık. Para kazandıran uygulamalar hangileri sizlerle de paylaşmak istiyoruz.
  • Makale Yazarak Para Kazanmak : Uzun yıllardır bu sektöre makale yazarı olarak giriş yaptık. Her gün onlarca konuyu inceledik. Buna aklınıza gelebilecek her şey dahil. Sonra sabit işlerimiz duraksayınca internetten para kazanmak için makale yazabileceğimiz yerleri araştırdık. Az veya çok kazandırıyor olması sizin kararınız. Biz yine de makale yazarak para kazanmak için uygun adresleri paylaşmak istedik.
  • Link Kısaltarak Para Kazanmak : Bu iş biraz teferruatlıdır. Birçok link kısaltma servisi var. Bunlardan güvenilir olanlar ve olmayanlar bir hayli fazla. Sayaçları yanlış olan siteleri bir kenara attık ve link kısaltarak para kazanmak isteyenler için bloğumuzda yer açtık.
  • Anket Doldurarak Para Kazanmak : Ekonomik sıkıntılar yaşayıp internetten para kazanmak için anket firmaları araştırmayan yoktur. Sizler için para kazanabileceğiniz anket şirketlerini de paylaştık.
  • Satış Ortaklığı Yaparak Para Kazanmak : Bu sistem çok elverişli ve getirisi yüksektir. Çok yakın zamanda bu bölümü sizler için aktif hale getireceğiz.

Misyonumuz

ParaParala.com internetten para kazanmak için çaba gösteren kullanıcılar ile işlerini kanuni zorunluluklar çerçevesinde yürüten şirketler arasındaki özel bir köprüdür. Yanlış bilgiler ile internet sektöründe tanınır olmak için büyük ama çürük bir kitle ile değil, ismimiz anıldığında tabiri caizse ”Paraparala’yı tek geçerim” diyen topluluk ile geleceğimizi sağlam temellere atıyoruz. Buradaki amacımız iyi ile kötüyü, çirkin ile güzeli birbirinden ayırmak ve siz ziyaretçilerimize bir yol göstermek. Aynı zamanda sektör içerisinde haksız rekabete yol açacak durumları sizlerle paylaşmaktır. Hatırlatmakta fayda var. Birçok şirket işini düzgün yapıyor olsa bile rakip şirketler tarafından kötülenecek, küçümsenecektir. ParaParala işte böyle bir durumda gerekli incelemelerini bağımsız olarak yapar ve marka değeri oluşmuş haklı şirketleri savunur.

Vizyonumuz

Dünya’da kabul edilen bir sektör olan Affiliate Pazarlama, birçok sektörün nabzını tutuyor. ParaParala.com internetten para kazandıran bütün detayları bir araya toplamış fakat ağırlığını para kazandıran oyunlar üzerinden sürdüren Türkiye’nin ilk ve şuan tek Affiliate Pazarlama ağıdır. Benzer blog, forumlar ile her ne kadar aynı gözüksekte işleyişimiz farklıdır. Her adımımız öncelikle ziyaretçilerimize dönüktür. Aldatmaca, kandırmaca içeren içeriklerden uzaktayız. Geleceğe dönük yatırım yapan bir şirket değil, sizlerin içerisinden gelen dolandırılmış bireyleriz. Önümüzdeki günlerde ParaParala bir marka olarak karşınıza çıkabilir. Şuan için çalışmalarımız sürüyor. Sizler için yeni içerikler ve güncellemeler ile günümüzün gerisinde kalmamaya ve ziyaretçilerimizi, ticari şirketleri üzmemeye özen göstereceğimize söz veriyoruz.

Translate » Languages