Güzel Çiftlik Kapandı
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Ponzi sistemlerin deşifresini yaptığımız oyunların sektörde tutunma olasılığı yok. ParaParala oyuncuların güvenliği için gece gündüz bu ponzi sistemlerin ayaklarını, kollarını kesmek için uğraşıyor. Geçtiğimiz günlerde deşifre listemizde yer alan Güzel Çiftlik oyunu kapandı.

ParaParala Sizleri Uyarmaya Devam Ediyor

Bütün oyunları tek tek incelemeye ve sizleri bilgilendirmeye yetişemediğimiz için genel bir liste hazırladık. Bu listenin yanı sıra birde ParaParala giriş sayasının sağ bloğunda ”güven vermeyen oyunlar” başlığı altında bir bölüm açtık. Burada hızlı değerlendirmelerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Bilindiği üzere her gün yeni yeni sahte içerikli oyunlar açılıyor. Bizler 1 tane deşifre edene kadar sayısız sistem açılıyor. İncelemesini paylaşmadığımız fakat sizleri uyarmak amacıyla belirttiğimiz listenin içerisinde yer alan Güzel Çiftlik oyunu da ponziler mezarlığı sakinlerin arasına girdi.

Uzak durmanız gereken oyunlar listesinde 21. sırada yer alan güzel çiftlik , paraparala giriş sayfasının sağ sütununda 55.sırasında yer alıyor.

Güven Vermeyen Oyunlar Listesi

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz