Güvenli Çiftlik Giriş
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Güvenli Çiftlik oyunu 21 Aralık 2017 tarihinde faaliyetlerine başlayan ve nasıl olacaksa internetten para kazandırmayı hedeflemiş oyunlardan birisidir. Bu ne biçim bir oyun! O yok bu yok.. Adı güzel olsa da sonunuzun kötü olacağı sistemi tanıtmaya gerek duymuyoruz.


Güvenli Çiftlik (Konu 04.02.2018 Tarihinde Yazılmıştır.)

Kuruluş Tarihi :  21 Aralık 2017
SSL Sertifika :  Var
Şirket Adı :  Bilinmiyor
Şahıs Adı :  Bilinmiyor
Vergi No :  Bilinmiyor
Hizmet Alanı :  Ponzi
Ödeme Puanı :  Yok
Depo Limiti:  24 Saat
Bonus :  Var
Para Yatırma :  Papara
Para Çekme :  Papara
Site Dilleri :  Türkçe
Telefon : Yok
Whatsapp : Yok
E-Posta :  guvenciftlik@gmail.com
Canlı Destek : Yok
İletişim Formu : Destek Bölümü

AVANTAJLAR

 • Ponziyim Diye Haykırıyor
 • Ödeme Puanı Yok
 • Var
 • Destek Bölümü

DEZAVANTAJLAR

 • Şirket Varlığı Doğrulanamıyor
 • Depo Limiti Var
 • Para Yatırma Yöntemi Az
 • Para Çekme Yöntemi Az
 • Telefon Yok
 • Whatsapp Bilinmiyor
 • Gmail E-Posta
 • Canlı Destek Yok
 • Güven Vermeyen Sistem

Güvenli Çiftlik oyunu 21 Aralık 2017 tarihinde faaliyetlerine başlayan ve nasıl olacaksa internetten para kazandırmayı hedeflemiş oyunlardan birisidir. Bu ne biçim bir oyun! O yok bu yok.. Adı güzel olsa da sonunuzun kötü olacağı sistemi tanıtmaya gerek duymuyoruz.

Güvenli Çiftlik Oyunu Nedir?

İnternetten para kazandıran oyunlar arasında yerini edinen site üzerinden süt sağarak para kazanıyormuşsunuz. Bomboş içeriğe sahip ve adı gibi güvenli olmayan bu sistemin sizi sağmasına müsaade etmeyin! 9311132844 papara numarası dışında kayda değer bir bilgi gözükmüyor.

Güvenli Çiftlik Güven Analizi

Sitenin her yerine karış karış baktık. Sayfa kaynak kodlarından, kategorilere, menülere kadar. Şirket yok, ticari bilgi yok, telefon yok, site adı destek maili yok, canlı destek yok. Neyi var bilemedik. Analiz edebileceğimiz bir güven olgusuna rastlayamadık. Güvenli Çiftlik oyunu güvenilir mi? sorusuna hayır diyelim. Ama sistemde bol bonus var hakkını vermiş site yönetimi. Hepsine de bir sürü reklam döşemiş para kırpmak için. Sistemde sadece papara ile para çekme ve para yatırma işlemleri yapılıyor. Bunun dışında herhangi bir şekilde ödeme kanalı gözükmüyor. Güvenli Çiftlik şikayet konuları yatırım yaptığınız sürece fazla zaman geçmeden başlar.

Sistemdeki duyurulara baktığımız zaman boş para talebi gönderenlerin banlanacağına dair duyuru geçilmiş. Daha ilk ayını doldurmadan oranlar düşürülmüş bonuslar reklamatik olarak arttırılmış. Yani aradaki farkı bize kazandırarak doldurun diyorlar.

Son olarak kullanıcı sözleşmesi 7.madde
Yetkiler; bu sözleşme kapsamında güvenliciftlik.com aşağıdaki yetkilere kayıtsız ve şartsız sahiptir. güvenliciftlik.com sitesinin çalışmasını durdurabilir.Sistemin geçici süre durmasından veya tamamen durdurulmasından dolayı müşteri üyelerinin veya üçüncü kişilerin uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.

Yani biraz para toplayalım sistemi kapatacağız demek isteniyor.

Güvenli Çiftlik Kullanıcı Sözleşmesi

EDİTÖRÜN YORUMU
Güvenli Çiftlik diye bir oyun var bakar mısınız diye bize bilgi veren takipçimize üzülerek söylemek zorundayız. Keyifsiz, kısa bir inceleme oldu. Çabuk bitmesi bizim avantajımıza. Sistemin güven olgusuna dair en ufak bir şeyi yok. Açıkça birisi heveslenmiş ve böyle bir sistem kurmuş. Sitenin bütün bilgileri soruşturulması için çalışmaları 05 Şubat itibariyle başlatıyoruz. Gerekli şikayet ve soruşturma başlatılacaktır. Sizlerde bu süre içerisinde sisteme yatırım yapmaktan kaçının. Güvenli Çiftlik hiçte öyle ismi gibi güven veren bir sistem değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz