güvenilir online para kazanma yolları
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Online para kazanma, bilgisayar başından işlerinizi yaparak size basit ve kolay bir şekilde para kazandırmaktadır. Online para kazanma yolları, tercihlerinize ve becerilerinize göre çok çeşitli kollara ayrılabilir. Bu seçeneklerden dilediğinizi tercih edebilir ve evinizden ayrılmadan para kazanabilirsiniz. Tabi ki her işte de olduğu gibi bu işinde zorlukları bulunuyor. Evden çalışmalarda yaşanan en büyük sıkıntılardan birisi disiplindir. Bir nevi kendi patronunuz olduğunuz için, çalışma saatlerinde aksama yapabilirsiniz. Durum bu şekilde olunca ise Online para kazanma yolları sizin için oldukça zor bir hale gelecektir.

Freelance Çalışma

Evde sık tercih edilen Freelance işler, adından da anlaşıldığı gibi serbest zamanlıdır. Günlük çalışacağınız saat süresi ve zamanı genellikle size bağlıdır. Bu iş dallarında belirli bir disiplin oluşturarak güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

  • Yazarlık: Sık tercih edilen işlerden birisidir. Makale, tanıtım, reklam yazılar, blog yazıları, raporlama gibi işler yapabilirsiniz.
  • Programcılık: Eğer bilgisayar bilginiz ve programlama bilginiz ileri düzeyde ise WordPress, WordPress temaları/eklentileri, HTLM5, PHP gibi programlamalar yapabilirsiniz.
  • Çağrı Merkezi: Eve kurulan Online çağrı merkezi ile müşteri temsilciliği, sanal asistanlık, temsilcilik, araştırma işlemleri yapılabilmektedir.
  • Çeviri: İngilizce, Rusça, Çince ve diğer tüm dillerde çevirmenlik yapabilmek için dil bilgisine sahip olmanız gerekecektir.
  • Sosyal Medya Fenomeni: Facebook, Youtube, İnstagram ve Twitter gibi sosyal medya kanalları üzerinde beceri veya yeteneklerinizi sergileyerek para kazanabilirsiniz.
  • Anket Siteleri: Onlarca anket sitesine kayıt olarak, size gönderilen anketleri çözebilir ve karşılığında para kazanabilirsiniz.
  • PTC Siteleri: Reklam izleme, yorum yapma ve tıklama gibi faaliyetlerde para kazandıran bu sitelerden en iyisi kesinlikle Clixsense
  • Site Kurmak: Eğer yeterli bilgiye sahipseniz, dikkat çekecek bir site kurabilir ve birkaç ay sonra Google Adsense üzerinden kazanç elde edebilirsiniz.
  • Affiliate: Affiliate sistemde illaki ürününüz veya web siteniz olması gerekmez. Bugün en büyük markalarda bile bu sistemin kullanıldığı görülebilmektedir. Affiliate satış ortaklığı için gerekli yerlere başvuru yapmanız ve size verilen linki paylaşmanız gerekir. Bunu dilerseniz blog veya site üzerinde dilerseniz de sosyal medya hesaplarında paylaşabilirsiniz. Sattığınız ürünlerden kazandığınız komisyon her markada farklılık gösterebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz