Yollara Hükmet Kapandı
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Çok fazla oyun incelenmesi gerektiği için tek kalemde birçoğunun ismini yazdığımız bir iletimiz vardı. Bu bilgileri 20 Mayıs 2017 tarihinde sizlerle paylaşmıştık. Güvenilir olmayan oyunlar arasında yerini alan ve kapanma durumlarının çok yüksek olduğunu düşündüğümüz oyunları sizlerle incelemesini yapmadan paylaşmıştık.

Yollara Hükmet Kapandı

Güvenilir olmayan oyunlar arasında yerini alan Yollara Hükmet oyunu kapandı. Oyunun erişimlerinin tamamen durduğunu ve son birkaç gündür etkileşimin sıfıra düştüğünü söyleyebiliriz. Bir süre ilk yönetiminin değiştiğini ve daha iyi şeyler olacağı söyleniliyordu. Gerçekten öylemiydi?

Yollara Hükmet El Değiştirdi mi?

Birçok oyunun değişimi aslında kapanış sinyalidir. Yollara hükmet şikayet konuları arttıktan kısa bir süre sonra el değiştirdik diyerekten sistemi birkaç gün pasif hale getirdi ve kısa bir süre içerisinde yeni ekip diye karşımıza çıktı. Düşüncemize göre değişen bir yönetim olmadı. Oyun yönetimi sadece şikayetleri bastırmak ve temiz bir sayfa yüzü gibi göstermek adına böyle bir adım attı.

Yollara Hükmet iletişim

Oyuna yatırım yapanlar için elimizde bir iletişim bilgisi maalesef bulunmuyor. Yollara hükmet oyunu şikayet ve kullanıcı yorumları çeşitli blog ve forumlarda, sözlüklerde yer alabilir. Pek ihtimal vermiyor olsak bile bir araştırma yapmanızda fayda var.

ParaParala.com Her Zaman ki Gibi Yine Uyarmıştı

Bu oyunu size deşifre etmiştik. Aslında birçok oyun ile birlikte deşifre ettik. Google önbelleklerinden almış olduğumuz ekran görüntüsüne bakabilirsiniz. Aranızda ParaParala ‘nın hızla büyümesini kaldıramayanlar olduğundan bunu yayınlama gereği duyduk.

Yollara Hükmet Giriş

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz