ParaParala Kara Liste
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Uzun zamandır yapmış olduğumuz inceleme ve analizlerde göstermiş olduğumuz %90 üzeri performansımızda hizmetlerimizi bir üst seviyeye taşımız ve ParaParala markası olarak sosyal mecralarda, dijital dünyada ve hukuk alanında bizlere destek veren ekibimiz ile ponzi sistemlerin başlarına bela olmaya devam ediyoruz! ParaParala bu kez çok kalabalık ve sert geliyor!

Uzak Durulması Gereken OyunlarKapanır Dediğimiz Oyunlar Kapanır! NET!

Güven duymadığımız her oyunun kapandığına onlarca kez şahit olduk! En son splash pop-up ile sizlere yapmış olduğumuz duyuruda güvenilir olmayan ve sorunlu oyunları gözünüzün içerisine sokmuştuk.  Güven vermiyor dediğimiz;

Anzerler, Forex Kazan, Çiftlik Bahçesi, Madenistan, ParaKamp Online, Neşeli Çiftçi, Kargo Şoförü ve GMG Yatırım Kapandı!

Cash Çiftlik, Çiftliğim Nette, Çiftlik Geliri, M.Bank, Midye Avı, Maden.im, Çiftlik.im, Gıda Fabrikam,Zengin Çiftçiler ödeme yapmıyor.

SanalGalaxy, Kasap Online, Ağaçlarım, Sanal Federasyon, Banker İnek, Tropikya, Işılın Çiftliği, Çay Fabrikası, Coin Kapital, Relax Kumbara, Kumbara Kutum ve Solarturk.net siteleri ise güven vermeyen ve her an kapanabilecek oyunlar arasında yer almaktadır!

ParaParala Devam Edecek!

Her geçen gün bir yenisinin açıldığı ponziler dünyasında incelemeye yetişmek mümkün değil. Önümüzdeki birkaç gün içerisinde ”Hızlı İncelemeler” adı altında bir kategoride kıssadan hisse ParaParala yapacağız!

Şimdilik ParaParala giriş adresi üzerinden sizler için bir çırpıda güven vermeyen oyunları listeledik! Sonunun parlak olduğunu düşünmediğimiz oyunları oradan takip edebilirsiniz!

Önerilmeyen Oyunlar

Soruşturmalar İçin Hukuk Danışmanlarımız Faaliyette

Markamıza değer verip sahip çıkan gönüllü avukatlarımız ile şimdiye dek onlarca şahısı ve birkaç şirketi incelemeye aldırdık. Sözde en büyüğü diye geçinenlerin bile bir kum tanesi gibi ufaldığı ponziler dünyasında son nefeslerini bu sektörde bitirene kadar durmayacağız. Her zamankinden çok daha güçlü ve emin adımlar ile tabiri caizse sıkacağımız boğazlar bir bir soluksuz kalmaya devam edecek!

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz