GFK Anket Para Kazanma
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

GFK Künyesi (Konu 11.04.2017 Güncellendi)

Kuruluş Tarihi :  1987
Şirket Adı :  GfK Araştırma Hizmetleri A.Ş.
Site Dilleri :  Global (Bütün Dillerde Mevcut)
Mobil :   Var
Telefon :  (0212) 368 07 00
Fax : 
Adres :  (Harika Sk.) İncirli Dede Caddesi No:4 Divan Residence at Bomonti Plaza Şişli
E-Posta :  İletişim Formu

1987 yılından itibaren Türkiye’de hizmet vermekte olan GFK anket doldurma sitelerinin arasında yer alıyor. Türkiye haricinde 100’den fazla ülkede hizmet vermeye devam eden GFK ortalama 15.000 çalışana sahiptir. Dünyanın en bilinen araştırma şirketi olması ve yıllardır kesintisiz bir şekilde devam eden hizmeti ile sektörde büyümeye devam ediyor. Puanları ikiye katlama sistemleri düzenleyerek anketlerle var olan puanlarınızı yükseltme imkanı buluyorsunuz. GFK TR’nin en büyük dezavantajı kazandığınız puanları nakit para olarak alamamanızdır. Toplanan puanlarla sadece GFK sitesi içinde yer alan çeşitli elektronik, kişisel bakım ve bebek ürünleri gibi ürünler alabiliyorsunuz. Anlaşmalı olduğu web siteleri üzerinden de alışveriş yaparak kullanabilirsiniz. İleri gelen pazar araştırma şirketlerinden biri olduğu için güvenirliğini de kanıtlamıştır.GFK anket sitesine kayıt olduktan sonra, ilk üyelik adına hesabınıza 250 puan ekleniyor. Bundan sonrasında zaman zaman size gönderilen anketleri doldurarak, belirlenmiş olan puanınızı alabilirsiniz. Anket başına minimum 25 puan ile maksimum 400 puan arası kazanç sağlayabiliyorsunuz. GFK TR sisteminde anketten çok GFK Mobil monitör ve GFK barkod okuma cihazı sayesinde puan kazanabilirsiniz.

GFK Mobil Monitör Nedir?

GFK TR - Anket Doldur Para Kazan

GFK mobil monitörde başvuru yaptıktan sonra size gönderilen kod ile mobil monitörü telefonunuza veya bilgisayarınıza indirerek uygulamanın sürekli açık kalmasına izin veriyorsunuz.  GFK burada kullanıcıların akıllı telefonlarından gün boyu nerelere girdiğini, neler arattığını takip ediyor. Kişisel konuşma, şifreleriniz ve özel bilgileriniz gibi şeylere ulaşamıyorlar. Araştırma sonrası ortalama 200 puan gibi düşük bir miktar hesabınıza yükleniyor.

GFK Barkod Sistemi Nedir?

GFK Barkod okuyucu sistemine başvuru yapıp, başvurunuz onaylandıktan sonra size kısa süre içinde bir barkod okuyucu gönderiliyor. Gelen kutuyla birlikte nasıl kullanacağınıza dair tüm detaylar bildiriliyor. Burada sizden istedikleri şey ise aldığınız ürünlerin barkodlarını cihaza okutarak, nereden aldığınızı ne kadar aldığınızı ve indirimden mi aldığınızın bilgisini giriyorsunuz. Haftalık düzenli giriş yaptığınız taktirde size her hafta 25 puan gönderimi yapılıyor. Bunun haricinde GFK Barkod okuyucuyu şarj edip elektrik kullandığınız için size yılda iki kez 50’şer puan elektrik sarfiyatı puanı gönderiyor. Yılda bir kez olmak kaydı ile 50 puanlık kütük yenileme puanı veriliyor. Tüm bunlara ek olarak ara ara gönderdiği bildirimleri takip ederseniz ek puanlar elde edebiliyorsunuz.

GFK Puanları Nerede ve Nasıl Kullanabilirsiniz?

GFK TR en büyük dezavantajı olan puanları paraya çevirmediği için üyelerinde sık sık tepki almaktadır. Fakat son zamanlarda GFK’nın ünlü markalarla yaptığı anlaşmalar sayesinde kazandığınız puanları harcamak için aha fazla seçenek getirilmiştir. Anlaşması olan web sitelerini GFK giriş yaparak profil sayfanızdan inceleyebilirsiniz.

[review]

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz