Galerinegel
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Galerinegel ismi ile karşımıza çıkan yeni sistem maliye denetiminden sonra çok daha dikkatli, sorunsuz bir şekilde ilerliyor. Şirketin kazanç oranlarını düşürmek zorunda kalması ve periyodu 10 aylık süreçlere taşıma mecburiyeti sonrası bir takım karışıklıklar yaşandı eski üyelerin hesabında. Yüksek kazanç için girdikleri sistem denetleme sonrası sıfırlanmak zorunda kalmıştı. 1 sene sonra yeni bir başlangıç yapan sistem abartılı kazançlardan uzak, daha gerçekçi oranlar ile kazandırmaya devam ediyor!

GalerineGel Üyelik İçin Tıklayın

[one_half]

Galerinegel Kampanyası ParaParala Takipçilerine Özeldir!

Kampanyadan faydalanabilmeniz için destek@paraparala.com adresine mail yada İLETİŞİM bölümünden bize ulaşıp kampanya kodu talep etmenizdir. Yada yan tarafta bulunan iletişim formunu kullanarak bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Sizlere kampanya kodunu e-posta ve SMS yoluyla bildireceğiz. Kodunuzu GalerineGel destek ekibine bildirerek kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Normal şartlarda 10 aylık paketler ile giriş yapılan sistemde aylık kazancı alabiliyor ve 10.ay anapara alarak çıkabiliyordunuz. ParaParala avantajını kullanarak 10 ay beklemek zorunda kalmadan 3.ay sonunda anapara ve kazançlarınızı alabilirsiniz. Tabi ki bizden kod istemeyi unutmayın![/one_half] [one_half_last]

[/one_half_last]

GalerineGel Üyelik İçin Tıklayın

Ne Kadar Kazanırım?

ParaParala takipçisiysen Paket 1 veya Paket 2 ye takılıp kalmayın. Hangi paketi alırsanız alın 10 ay beklemeden çıkabilirsiniz. Aşağıdaki tablodan paketlerin bir kısmının kazanç oranlarını takip edebilirsiniz.

[lt id=”15″]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz