Galeribank Kampanyası
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Sektörün en iyi oyunlarından birisi olarak faaliyetlerini uzun zamandır sorunsuz bir şekilde sürdüren Galeribank, 2017 yılının son bomba kampanyasını yaptı. Kampanyayı ParaParala olarak bir kez daha değerlendiriyoruz.

%20 Kazanç Sisteminin İlk Mimarı

Sektörde ilk olarak %20 kar oranını çıkaran Galeribank beğenilen ve çok kazandıran kampanyasını yineliyor. Bu kampanya ile yatırımınıza aylık %20 kazanç sağlayacaksınız.

Kampanya Detayları

Bu kampanya 2 aylık kazanç sistemine dahildir. Yani 2 ay sistemde kaldıktan sonra bütün paranızı alıp çıkabilirsiniz. Daha önceki aylarda da yapılan ve çok tutulan kampanya bu yılın son fırsatı. Kampanya dahilindeki araçlar 1.000 TL ve üzeri araçlardır. Ayrıca kampanya süresi stoklarla sınırlı olduğundan her an bitebilir.

Galeribank kampanyası

Galeribank Kampanyalarını Daha Önce Değerlendirmiştik

Yüksek kazanç sisteminin yanı sıra sorunsuz bir hizmet olan Galeribank üyelik işlemlerinizi ParaParala referansı ile yaptığınız takdirde ilerleyen günlerde Galeribank Kampanyalarından yararlanabilme şansınızı yakalarsınız. Sisteme yaptığımız yatırımların karşılığını sorunsuz bir şekilde çektiğimizi ve bu fırsat kampanyalarını güven veren şirketlerde değerlendirmeye bizlerde sizler gibi devam edeceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz