Galeribank Kampanyası
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Galeribank 2017 yılının son kazandıran kampanyası ile yine yaptı yapacağınız. Müthiş kazançlar ile kaçırılmayacak bu fırsattan yararlanabilirsiniz.  %5, %10 ve %22 ‘lik net kazanç oranları ile yıl bitmeden yatırımlarınızı yapabilirsiniz. Yaklaşık bir yıldır faaliyette olan oyun kullanıcılarına ciddi kazançlar sağlayan güvenilir  bir şirkettir.

Galeribank Kampanya İmkanı Değerlendirilir

Sistemde 4 adet kampanya bulunmaktadır. Bu kampanyalardan dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Her bütçeye uygun bir şekilde dizayn edilmiş Galeribank oyunu yüksek kazandırmaya devam ediyor.

1.Kampanya
Paket 3 Yatırımlarına Aylık %22 Kazanç ( 2.Kampanya ile Birleştirilemez ).

  • Paket 3 Detayları : Minimum 500 TL’lik yatırım yapabilirsiniz. Bu paketi kullanmanız için sistemde 9 ay kalma taahhütünü vermeniz gerekiyor. Yani anaparaya dokunmayacak ama karınızı alabileceksiniz. Örneğin 500 TL yatırım size her ay 110 TL kazandırır. 9 ay boyunca hiç ellemezseniz 990 + 500 TL = 1490 TL alarak çıkarsınız.

2.Kampanya 
Paket 3 Yatırımlarına %10 İndirim ( 1.Kampanya ile Birleştirilemez )

  • Kampanya Detayı : Paket 3 içerisinde bulunan araçlardan herhangi birisini alabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanırsanız %10 indirimli alırsınız. Yani 500 liralık yatırım size 450 TL olarak yansır. 10.000 TL yatırım yaptığınız zaman 1.000 TL indirim alabilirsiniz.

NOT: 1 veya 2. kampanyalar arasında sadece 1 seçim hakkınız vardır.

3.Kampanya 
Davetinizle Gelip Yatırım Yapan Yatırımcıların İlk Yatırımından %5 Nakit Kazanç.

  • Bu kampanyadan yararlanmak için herhangi bir yatırım yapmanıza gerek yok. Sisteme üye olun ve yatırım yapacak birilerini bulun. Sizin referansınız ile üye olan herkesin yatırımından %5 komisyon kazanın.

4.Kampanya 
Ek Yatırım Yapmak İsteyen Yatırımcılarımız Kampanyalardan Faydalanabilir.

  • Bu kampanya sistemde varolan yatırımcılar için uygundur. Daha önceden yatırım yapmış fakat bu kampanyalardan faydalanmamışsanız faydalanabilirsiniz.

Kampanya geçerlilik süresi sadece 2017 yılı içerisindedir. 31 Aralık akşamına kadar bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

NOT: ParaParala referansı ile sisteme üye olun, dönem dönem Galeribank ile yapmış olduğumuz ekstra kazanç kampanyalaarından faydalanma şansını yakalayın! Ocak ayında müthiş bir kampanya gelecek! Bizden söylemesi..

Galeribank Yılın En Büyük Ödemesini Yaptı

Galeribank ‘ın bugün yapmış olduğu dev dekont ParaParala’nın da yakından tanıdığı bir yatırımcıdır. Umuyoruz çok daha fazlasını kazanır.

Gözde Demir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz