Galeribank V2 Giriş
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Galeribank versiyon 2 ile yatırımınıza 1 ay da %20 kazanç sağlamanıza imkan veriyordu. Uzun süren kazanç sistemlerinden sıkılanlar için böyle bir versiyon ile karşınıza çıkan şirket ParaParala’ya özel 3 günlük kampanya yaptı.

Uzun Süren Yatırımlardan Sıkılanlara

Aylardır bir oyunda emek verdikten sonra değişen kurallar yada kapanan oyunlar ile birlikte çöpe giden emeklerinizden sıkıldıysanız Galeribank V2. ile ana paramı ne zaman çıkartacağım diye düşünmenize gerek yok. Yatırımınızı ve karınızı 1 ay sonra alıyorsunuz.

Galeribank Güvenilir mi?

Yatırım yaparken en fazla sorduğunuz sorular arasında güven konusu vardır. Galeribank güvenilir mi sorunuza şu zamana kadar sıkıntı yaratmadığını söyleyebiliriz. Galeribank plaka alım satım, servis kiralama, reklam ve turizm sektöründe Ege bölgesin ciddi bir çevreye sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bilindiği üzere başka versiyonlarının da var. Şirketin para ödeme konusunda hiçbir sıkıntısı yok.

ParaParala’ya Özel Kampanya

ParaParala referansı olarak şirkete yatırım yapanların olduğunu öğrendiğimizde şirket ile görüşerek ekstra kampanya talep ettik. Yüklü miktarda yatırım alındığını görünce bu işi sizin tarafınıza çektik. Sistem size 1ayda %20 kazandırıyordu ve sonrasında ister paranızı çekiyor, isterseniz yatırarak devam ediyordunuz. Örneğin 1000 tl yatıran 1200 tl geri alıyordu. Fakat ufakta olsa bir talepte bulunduk.

1000 TL ve katlarında geçerli olan kampanyada senelik %10 ekstra getiri sağlayacaksınız.

Para Çekme Detayları

Örneğin 1000 lira yatırım yaptınız. 1 ay sonra 1200 tl yi ister tek kalemde çekersiniz isterseniz hesabınızda biriken para 200 tl olduğunda çekersiniz. Burada dikkat etmeniz gereken şey sadece 1 ay içerisinde minimum 20 TL ‘den 2 defa çekim hakkınız olmasıdır.

%10 Ekstra Bonusun Çekim Şartları

Bu bonustan kazandığınız para için ekstra bir çekim şartı yoktur. Örneğin 10bin TL yatırdınız %10u 1.000 TL yapar. 1 yıl içerisinde size ekstradan 1.000 TL getiri demektir. Aylık ortalama 83 tl ekstradan kazanmaya devam edersiniz. Tabi burada yatırmış olduğunuz 10bin TL 1 ay sonra size 12.000 TL olarak geri dönüyor. Sonrasında her ay 83TL almaya devam ediyorsunuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz