Galeribank V2 Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Galeribank V2 sistemi ile bomba gibi çıkmış ve yatırımlarınıza ayda %20 kar veriyordu. Bu çalışmalar devam edecek fakat şirketin aldığı çok önemli bir karar var bunu da sizlerle paylaşmakta fayda var. Bugün Galeribank ile yapmış olduğumuz görüşmelerde bazı kararların alındığını öğrendik.

Galeribank V2 Yatırımlarına Ara Veriliyor

Şirket bugün son yatırımları alacak. Sonrasında ise 19 Ağustos 2017 – 04 Eylül 2017 tarihleri arasında yatırım almayacak. Bu yatırım kısıtlamasının nedeni ise önümüzdeki 10 günlük bayram tatili boyunca şirketin alınacak yatırımların değerlendirilmesinin şirkete maddi zarar vermesidir. 10 gün boyunca işletilemeyecek paranın şirkete maddi zarar vermemesi için bugün son yatırımlar alınacak. Yarın itibariyle yatırım yapmak isteyenler 4 eylülü bekleyecek.

Galeribank V2’ye Yatırım Yapanlar Ne Olacak?

Bu tarihe kadar yapılan yatırımlarda üyeleri etkileyen bir durum yok. Önceki yatırımcıların yapmış olduğu yatırımlar şirket tarafından değerlendiriliyor. Dolayısıyla süreleri dolduğu zaman paralarını çekebilecekler. Galeribank çılgın projesinde bu bayram tatilinden zararlı çıkmamak için bu uygulamayı yaptı. Akıllıca düşünülen bu sistemde Galeribank güvenilir mi sorusuna da bir cevap olmuş oldu. Parayı internet ortamında değerlendirmedikleri için bayram tatili doğrudan etkileyecek. Şirket kasamıza para gelsin mantığı ile yaklaşmayarak güvenini perçinledi. Reel ticaret ortamlarında değerlendiren bütün şirketlerin böyle bir uygulama yapabileceğini unutmayın. Mantıklı olanda budur.

Galeribank V2 Kazanç Sistemi

Yatırımlarınız 1 ay gibi kısa bir süre içerisinde anapara ile size geri dönüyor. Örneğin yapacağınız yatırım 10.000 TL. 1ay sonra 12 bin TL alabiliyorsunuz. %3 işlem ücreti Papara tarafından kesiliyor. Bu %3 kesinti normalde %7 dir. Fakat Galeribank bu kesintinin %4ünü kendi kasasından ödüyor. Kesintinin şirket ile bir ilgisi yok. Papara müşteri hizmetleri numarası üzerinden şirketi arayarak üye iş yeri kesintilerini sizlerde sorgulatabiliyorsunuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz