Galeribank V2 Giriş
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

GaleriBank  V.2. Künyesi (Konu 02.08.2017 Güncellendi)

Kuruluş Tarihi :  31 Temmuz 2017
SSL Sertifika :  Var
Şirket Adı :  Cihan Kaplan (Şahıs Firması)
Vergi TCKN  :  4980284661
Vergi Dairesi :  İzmir / Menderes
Hizmet Alanı :  Şehir İçi Personel ve Öğrenci Taşıma Hzm.
Faaliyet Kodu :  493903 (03/04/2012 itibariyle)
Ödeme Puanı :  Yok
Depo Limiti:  Yok
Para Yatırma :  Papara, Banka Havalesi
Para Çekme :  Papara, Banka Havalesi
Bonus :  Bonus Yok
Site Dilleri :  Türkçe
Telefon :  05307018539
Whatsapp :  05307018539
E-Posta :  info@galeribank.com
Canlı Destek : Var

AVANTAJLAR

 • Doğrulanabilir Vergi Mükellefi
 • Aylarca Beklemek Yok
 • 1 Ay’da %20 Net Kar
 • Whatsapp Grubu Var
 • Depo Yok
 • Ödeme Puanı Yok
 • Papara Üye İşyeri
 • Facebook İletişim 7/24
 • Canlı Destek Var

DEZAVANTAJLAR

 • Dezavantajı Bulunmuyor

Galeribank Şubat ayının başından beridir belli bir kitleye hitap eden, internetten para kazandıran oyunlar arasında yerini alan oyundur. Galeribank V.1 olarak bildiğimiz oyun Galeribank Flo ile birlikteydi. Geçtiğimiz haftalarda bambaşka bir oyun deneyimi ile Galeribank Driver’ı piyasaya sunan şirket son kozunu da çekti.

GaleriBank Driver V.2 İle %20 Net Kar

Oyunun facebook sayfasında kapanan oyunlar hedef alınmış ve insanların uzun süre oyunlara emek verdikten sonra oyunların kapatılmasını eleştirmişti. Muazzam bir kitleye hitap eden oyun V.2 ile 1 ayda %20 kazandırıyor.

Yani bugün yatıracağınız 1000 TL, 1 ay sonra 1200 TL olarak size yansıyor. Bu parayı ayda 2 defa olmak üzere çekim talimatı verebiliyorsunuz. Yani 15 gün sonra 600, 30.günün sonunda kalan 600 TL ‘yi çekebiliyorsunuz.

Uzun süre beklemek istemeyenler için Galeribank‘tan güzel bir fırsat. Oyunun güven konusunda bir eksiği yok. Yatırım oyunu olduğundan yatırımsız üyelere çok fazla seçenek sunmuyorlar. Yatırım yapmak için uygun olan bu oyundan faydalanabilirsiniz.

UYARI | | ParaParala Yönetim

6 YORUMLAR

  • Oyunun mantığı %20 net kar. 1000 yatırır 1200 alırsın. İstersen yine yatırır yine alırsın. Bizim önerimiz şuan fırsat kaçmaz. Dolandırılma riski minimumda. Kişileri yakından araştırdık. Sizlerden alınan parayı %50 kar ile rahat çevirebiliyorlar. Bunun %20 farkını kullanıcılara %30 kendilerine alıyorlar.

   • Çok teşekkürler Emrah bey. Maalesef şu an mümkün değil ama ileride bu kampanya halen devam ederse elime de fırsat geçerse değerlendiririm. Konu ile ilgili 2 kısa kritiknsualim olacaktı:

    1)Bu para ister 10 bin ister 100 bin olsun yine 1 ay sonra %20 kar veriyorlar değil mi? Peki bu parayı her ay çekip yatırmamak için 1 ay sonra çekmesen birkaç ay ya da 1 yıl kalsa, o sürenin sonunda çekilse olmuyor mu?

    2)Açıkçası şu dolandırılma riskinin minimum olması bile açıkçası bizleri ürpertiyor. Aslında bu tür güvenilir firmalar neden oyuncularının güvenilirliğini zirvede kazanmak için ıslak imza sözleşmesi göndermiyorlar? Çok azı yapıyor ama hepsi böyle bir imkan sunsalar çok güzel olur, en azından mağduriyet söz konusu olmaz.

    • Bu bir kampanya değil. Aksine oyunun kazanç yapısı böyle. Şirket köklü bir maziye sahip. Geniş çevreleri olan tanınan kişiler. Plaka alım satım işleri yapıyorlar. Müşteri portföyleri geniş olduğundan neredeyse bütün İzmir’e hükmeden bir şirket. Başka illere de çalışma yapıyorlar. Borçlu plakalardan, ucuza satılan plakalara kadar hepsini alarak karlı bir şekilde satıyorlar. Gelir kaynaklarından birisi bu. Bizler aslında 10.000 lira yatırım yaptığımızda 2 bin tl kazanıyoruz ama şirket aslında bizim kazandığımızın çok daha fazlasını kazanıyor. Üst limit bildiğim kadarıyla yoktu ama bunu detaylıca öğreniriz. Yüksek yatırımlarda ıslak imzalı yapılabilir diye düşünüyorum. Önümüzdeki ay bizde burada yatırım değerlendirmeyi düşünüyoruz.
     1 yıl sonrada çekebiliyorsunuz o size kalmış. Şirket size 2 seçenek sunuyor. 15’er günde 1 defa para çekme hakkınız var. İster ay dolduğunda alırsınız ister bir ayı 2’ye bölerek alırsınız. İsterseniz 1 ay sonra para çekmezsiniz. Örnek 1000 yatırdınız 1200 liranız olur. Çekmezseniz 2.ay 1440 TL olur. 3.ay da yatırırsınız bunu 1.728 tl olarak geri alırsınız. 4. ayın sonunda ise %100 kar etmiş olursunuz ve 2072 tl kazanmış olursunuz.

     • Çok teşekkür ederim. O zaman çok iyi olur. Mesela 15000 tl kredi çeksem ve 1 yıllığına yatırsam her ay %20 kardan toplam 113 bin 741 lira 50 kuruş yapar. Doğru değil mi? Eğer doğruysa size zahmet ıslak imza sözleşmesini de görüşerek bildirirseniz çok memnun olurum.
      Bir de son olarak, parayı kazanabilmek için oyunu oynamamız gerekiyor mu yoksa hiçbir şey yapmadan bekleyecek miyiz? (Şundan sordum, eğer oyunu da oynamamız gerekiyorsa oyuna daha az girip daha performans harcayan birinin de kar oranı %20’den daha düşük olur, diye düşündüm.)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz