Yazar hakkında

Emrah Ilhan

paraparala

www.ParaParala.com / Yönetici

İlgili Yazılar

6 Yorumlar

 1. 1
  Samet Akçay

  Samet Akçay

  Peki sadece tek ay mı yani bir kereye mi mahsus %20 kârla para veriyor? Toplamda kaç ay boyunca %20 kârla veriyor?

  Yanıt
  1. 1.1
   Emrah Ilhan

   Emrah Ilhan

   Oyunun mantığı %20 net kar. 1000 yatırır 1200 alırsın. İstersen yine yatırır yine alırsın. Bizim önerimiz şuan fırsat kaçmaz. Dolandırılma riski minimumda. Kişileri yakından araştırdık. Sizlerden alınan parayı %50 kar ile rahat çevirebiliyorlar. Bunun %20 farkını kullanıcılara %30 kendilerine alıyorlar.

   Yanıt
   1. 1.1.1
    Samet Akçay

    Samet Akçay

    Çok teşekkürler Emrah bey. Maalesef şu an mümkün değil ama ileride bu kampanya halen devam ederse elime de fırsat geçerse değerlendiririm. Konu ile ilgili 2 kısa kritiknsualim olacaktı:

    1)Bu para ister 10 bin ister 100 bin olsun yine 1 ay sonra %20 kar veriyorlar değil mi? Peki bu parayı her ay çekip yatırmamak için 1 ay sonra çekmesen birkaç ay ya da 1 yıl kalsa, o sürenin sonunda çekilse olmuyor mu?

    2)Açıkçası şu dolandırılma riskinin minimum olması bile açıkçası bizleri ürpertiyor. Aslında bu tür güvenilir firmalar neden oyuncularının güvenilirliğini zirvede kazanmak için ıslak imza sözleşmesi göndermiyorlar? Çok azı yapıyor ama hepsi böyle bir imkan sunsalar çok güzel olur, en azından mağduriyet söz konusu olmaz.

    Yanıt
    1. 1.1.1.1
     Emrah Ilhan

     Emrah Ilhan

     Bu bir kampanya değil. Aksine oyunun kazanç yapısı böyle. Şirket köklü bir maziye sahip. Geniş çevreleri olan tanınan kişiler. Plaka alım satım işleri yapıyorlar. Müşteri portföyleri geniş olduğundan neredeyse bütün İzmir’e hükmeden bir şirket. Başka illere de çalışma yapıyorlar. Borçlu plakalardan, ucuza satılan plakalara kadar hepsini alarak karlı bir şekilde satıyorlar. Gelir kaynaklarından birisi bu. Bizler aslında 10.000 lira yatırım yaptığımızda 2 bin tl kazanıyoruz ama şirket aslında bizim kazandığımızın çok daha fazlasını kazanıyor. Üst limit bildiğim kadarıyla yoktu ama bunu detaylıca öğreniriz. Yüksek yatırımlarda ıslak imzalı yapılabilir diye düşünüyorum. Önümüzdeki ay bizde burada yatırım değerlendirmeyi düşünüyoruz.
     1 yıl sonrada çekebiliyorsunuz o size kalmış. Şirket size 2 seçenek sunuyor. 15’er günde 1 defa para çekme hakkınız var. İster ay dolduğunda alırsınız ister bir ayı 2’ye bölerek alırsınız. İsterseniz 1 ay sonra para çekmezsiniz. Örnek 1000 yatırdınız 1200 liranız olur. Çekmezseniz 2.ay 1440 TL olur. 3.ay da yatırırsınız bunu 1.728 tl olarak geri alırsınız. 4. ayın sonunda ise %100 kar etmiş olursunuz ve 2072 tl kazanmış olursunuz.

     Yanıt
     1. 1.1.1.1.1
      Samet Akçay

      Samet Akçay

      Çok teşekkür ederim. O zaman çok iyi olur. Mesela 15000 tl kredi çeksem ve 1 yıllığına yatırsam her ay %20 kardan toplam 113 bin 741 lira 50 kuruş yapar. Doğru değil mi? Eğer doğruysa size zahmet ıslak imza sözleşmesini de görüşerek bildirirseniz çok memnun olurum.
      Bir de son olarak, parayı kazanabilmek için oyunu oynamamız gerekiyor mu yoksa hiçbir şey yapmadan bekleyecek miyiz? (Şundan sordum, eğer oyunu da oynamamız gerekiyorsa oyuna daha az girip daha performans harcayan birinin de kar oranı %20’den daha düşük olur, diye düşündüm.)

 2. 2

  Sercan

  Net %20 olmuyor. 2 ay sonunda net %16 oluyor.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ParaParala.com Türk Patent ve Marka Kurumu Tarafından Korunmaktadır. | © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. ParaParala.com isimli web sitesinin Bütün yazılı ve görsel materyalleri Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmış olup hiçbir şekilde izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz. ParaParala.com bir yatırım şirketi yada aracı paravan değildir. ParaParala bağımsız olarak inceleme ve analizler yaparak yorumlarını belirten bir markadır. Yapılacak yada yapılan yatırımlardan ParaParala sorumlu değildir. Yapacağınız yatırımın bilincinde olarak yatırım yapmanız önemle rica olunur!

BİRİKİMLERİNİZE DEĞER KATIYORUZ

AlphaLüx

 •  Ücretsiz Kayıt Ol 
 •  Yatırımını Yap 
 •  360 Günde 2.6 Katı Geri Al 
 •  Güveniniz Asla Sarsılmayacak! 
TIKLA ÜCRETSİZ KAYIT OL
Görsel Tasarım : ParaParala
Görsel ve materyaller izinsiz kullanılamaz:
 
close-link