Galeribank Kampanya
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Sektörün sorunsuz şirketlerinden birisi GaleriBank proje müjdesini verdi. 2018 Yılında gerçekleşecek projeyi şimdiden kullanıcıları ile paylaştı. Kampanyanın bugün son günü olduğunu ve imkanı olanların değerlendirebileceklerini hatırlatabiliriz.

Galeribank Yarış Atları Projesi

Uzun zamandır üzerine durulan projeden ParaParala olarak haberdardık. Aylardır yarış kıvamına getirilen taylar artık yarışa hazır duruma gelmeye çok yakın. 2018 yılında yaşlarının dolacağı taylar hipodromda yerlerini alacak. Ciddi bir emek ile aylardır bugün ki duruma getirilmesi için çabalanan Tayların durumları oldukça iyi. Yatırımlarınızın meyvesini sizlere eksiksiz sunan Galeribank sektörde ödeme sorunu yaşatmayan birkaç siteden birisidir. Aylardır belli olan bu güzel projeyi yatırım almak için gösterişe alet etmemeleri şirketin mütevaziliğini gösteriyor.

GaleriBank Kampanya Duyurusu

Galeribank oyunu facebook sayfası üzerinden yaptığı duyuruda kullanıcılarına seslendi.

Günaydın Galeri Bank Aile
Kampanya yapmamız sanırız yanlış bir algı oluşturmuş durumda sizler tarafından.
Oluşan soru işaretlerine hemen net cevaplar verelim istedik siz değerli yatırımcılarımıza.
Öncelikle bizim sistemimiz diğer sitelerden farklı bir sistemdir sizlerinde bildiği gibi bizim sistemimizde gelişim yoktur. (Diğer siteler gibi sizleri oyalamak istemediğimiz için.)
Yeni bir üye sitemize geldiğinde o gün için yatırım yapma imkanı yoksa o üyenin sitemizde takip edeceği bir şey yoktur ve sistemden çıkar tekrar gelmez.
(Bu da bizim için bir kayıp anlamına gelir.)
Bizim bu üyelere kendimizi hatırlatmamızın başka bir yolu da yoktur kampanya yapmadan bunun içinde kısa süreli kampanyalar düzenliyoruz.
Hemde bu kampanya talepleri çoğunlukla sizlerden de gelen talepler olduğunu da hatırlatmak isteriz böylelikle hem sizlerin taleplerine cevap vermiş hemde kendimizi diğer üyelerimize hatırlatmış oluyoruz.
Unutmayınız ki bu sektörde 10. ayına girmiş bir site olduğumuzu bugüne kadar geldiğimiz yolda ne kendimizi ne sizleri ne de sistemi sıkıntıya sokacak kararlar almamışızdır.
Ölçer biçer sonra adımını atarız bu bugüne kadar hep böyle olmuştur bundan sonrada öyle devam edecektir.
Hanginizin bir problemi oldu da bizler çözüm üretmedik diye bir kendinize sormanızı da rica ederiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz