Galeribank Denetlemeden Çıktı
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Sektörün öncü sistemlerinden birisi olan Galeribank uzun bir süre hizmet verdikten sonra bakanlık denetlemesine takılan sistemlerden birisiydi. Yaklaşık 1 ay kadar pasif durumda kalan sistem taze bir güncelleme ile yeniden faaliyetlerine başladı. Sorunsuz bir şekilde geride kalan incelemeler ile birlikte yoluna kaldığı yerden devam ediyor.

Galeribank Denetlemeyi Atlattı

Birçok sistem ile aynı anda inceleme altına alınan Galeribank, müfettişler tarafından yürütülen soruşturmadan sıyrıldı. Galeribank bilindiği üzere bakanlık incelemesi altındaydı ve bir süredir sistemi para çekme, para yatırma gibi durumlara kapatmıştı. Şirketin yönetiminden aldığımız bilgilere göre denetleme bitti, banka hesaplarına koyulan tedbirler kalktı.

Denetlemeden kısa sürede sorunsuz bir şekilde sağ çıkan sisteme nasıl başardınız sorusunu yönelttik. Birçok kişinin merak ettiği bu soruya net bir cevap vermiyor şirket lakin para giriş ve çıkışlarında herhangi bir açığın, eksikliğin olmadığını, denetleme gerçekleştiren müfettişlerin kolay bir şekilde işi içerisinde çıktığını öğrendik.

Galaribank Kazanç Sistemleri Düştü

Denetleme sonrasında şirket sistemde kar oranlarında bir düzenleme yaptı. Aylık kazanç oranı %4 olarak güncellendi. Sistemde iki çeşit paket mevcut. Paketlerin süresi 10 ay olmak üzere kazanç şekli farklıdır. Bu paketlere göz atmak gerekirse,

Galeribank 1. Paket (Para İadeli Ürünler)

10 Aylık sürede sizlere yatırımınıza ayda %4 kazanç sağlatır ve 10 ay sonunda ana paranızı iade alırsınız.
Örnek 1000 TL yatırımınıza toplamda 10 ayda 400 TL kazanç elde edersiniz her ay aylık ödemeniz 40 TL olur 10 ay sonunda 1000 TL’niz size iade edilir.

Galeribank 2. Paket (Para İadesiz Ürünler)

10 Aylık sürede yatırımınıza toplamda %40 kazanç sağlatır ve 10 Ay sonra iade bedeli sistemden alınmaz.
Örnek 1000 TL yatırımınıza toplamda 1400 TL kazanç elde edersiniz her ay aylık ödemeniz 140 TL olur 10 ay sonunda toplamda 1400 TL kazanç elde etmiş olursunuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz