ad

Yazar hakkında

paraparala

www.ParaParala.com / Yönetici

İlgili Yazılar

3 Yorumlar

 1. 1

  ahmet

  SSS kısmını okuyan varmı acaba ?

  SORU: Bilgi alabilirmiyim, Okudum ama bişey anlamadım ?
  CEVAP: Size tavsiyemiz anlayamadığınız sistemlere yatırım yapmamanız.

  Verilmesi gereken cevap bu mudur ? Daltonlar kasabasında mı yaşıyor bu ne rahatlık ? Kullanıcılar anlamadığı noktaları mesaj olarak iletmesin mi ? Ha bu cümleyi kurmuşsun ya bu kadar s..laksanız buraya gelmeyin demişsin. Ki bu şekilde söylense emin olun daha ciddiye alınırsınız.

  Buraya herkes 3-5 kuruş yatırmaya gelmeyecek, ciddi yatırımlar yapacak kişiler de olacaktır. Hödük gibi ifadelerle amaçlanan nedir, bu kısma neden değinmiyorsunuz sayın paraparala yönetimi ? Karşımız da yatırım yapılacak biryer mi var dalton kardeşler mi ???

  Yanıt
  1. 1.1

   paraparala

   Çok net bir şekilde cevap verilmiş. Parası olmayan buraya gelmesin deniliyor. Sadece yatırımcılara hizmet vermek istiyorlar. Adı üzerinde yatırım sitesi. Herkesin kendi kuralları var. Kuralları okuruz işimize gelirse yatırım yaparız, gelmezse yapmayız. Şirket çok ciddi yatırımlar aldı ve çok ciddi ödemeler yaptı. Yatırımcıları memnun.

   Yanıt
   1. 1.1.1

    ahmet

    SORU: Bilgi alabilirmiyim, Okudum ama bişey anlamadım ?
    CEVAP: Size tavsiyemiz anlayamadığınız sistemlere yatırım yapmamanız.

    SORU: Mesela 100 bin yatırsam ?
    CEVAP: Meselalarla bizleri meşgul etmezseniz seviniriz.

    Dünyanın parasını yatıracağız burada bir yatırım yapacağız ve hitap böyle olacak, şaka mı bu ya ciddi misiniz siz ? Bu kafayla neyin ciddi yatırımından bahsediyorsunuz. Bu şekilde hitap edilen bir yere ciddi paralar değil 5 kuruş yatıranın akli dengesinden şüphe edilir. Bir yatırımcı ile bu şekilde hitap edildiğini nerede gördünüz sötler misiniz Emrah Bey ?

    Bir bankaya gittiğinizi düşünün 100bin tl yatıracaksınız veya birkaç sorunuz var aldığınız cevaplar bunlar, oooo size çok güvendim harika burası kesin net düzgün yatırımcı mı arıyor diyeceksiniz ?

    Yanıt

Bir Yorum Yapın

ParaParala.com Türk Patent ve Marka Kurumu Tarafından Korunmaktadır. | © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. ParaParala.com isimli web sitesinin Bütün yazılı ve görsel materyalleri Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmış olup hiçbir şekilde izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz. ParaParala.com bir yatırım şirketi yada aracı paravan değildir. ParaParala bağımsız olarak inceleme ve analizler yaparak yorumlarını belirten bir markadır. Yapılacak yada yapılan yatırımlardan ParaParala sorumlu değildir. Yapacağınız yatırımın bilincinde olarak yatırım yapmanız önemle rica olunur!

%d blogcu bunu beğendi: