Galeribank Soru Cevap
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Uzun süredir sorunsuz bir şekilde ilerleyen Galeribank oyunu yönetimini bugün ParaParala whatsapp grubumuza aldık ve sizlerin soruları ile yöneticileri bir arada tuttuk. Galeribank yönetimine hangi sorular soruldu ve hangi cevabı verdiler. Galeribank hakkında sizler için o soru – cevap alanında olan bitenleri sitemize taşıyoruz. Whatsapp grubunda olmayan takipçilerimiz için bilgilendirme içeriğidir.

Kısaca Galeribank Oyunu

31 Temmuz 2017 tarihinde faaliyetlerine başlayan Galeribank 4980284661 vergi numarasına sahip. Cihan Kaplan adına sahip olan şahıs şirketi İzmir / Menderes adresine kayıtlıdır. Şehir İçi Personel ve Öğrenci Taşıma Hzm. olarak vergi levhasına yansıyan açıklama ile birlikte karşımıza çıkıyor. 05307018539 numaralı telefon üzerinden de şirket destek ekibine ulaşabilirsiniz.

Galeribank İle Whatsapp Grubumuzda Neler Oldu?

Whatsapp grubumuza soruları yanıtlamak için Ramazan bey teşrif etti. Grubumuzda bulunan 100 civarı katılımcı sorularını sordu ve cevaplarını aldı. İşte o soruların tamamı.

 • Galeribank Ne İş Yapar? Yatırımları Nerede Değerlendiriyor?

Cevap : bizim bir çok faaliyet alanımız var öncelikle sitemiz plaka alım satımı servis aracı kiralama servis taşımacılığı üzerine kurulmuştur zaten ticari kimliğimizde bu yöndedir. daha sonrasında farklı alanlara da yönelmeye başladık Astropay paykasa alım satımı yarış atı yetiştiriciliği. zaten sitemizde yatırımı olan yatırımcılarımız bunları bilir ve bilgilendirmesi onlara yapılır.

 • Galeribank’a Soruşturma Açıldı mı?

Cevap : Hayır açılmadı. Açılsa onunda bilgisini paylaşırız zaten paylaşmak zorundayız. Gazetedeki çıkan haberler orda geçen isimler bu sektördeki bütün sitelerin isimleri şahsımıza değil genelleme yapılıyor zaten.

 • Bank Kelimesi Yasak Değil mi?

Cevap : bank kelimesini kullanmak ama hangi durumlarda yasak önce onu araştırınız. 1- tüzel kişiler bank adı altında şirket kuramaz. 2- bank adı altında medyada reklam yapamazsınız. yasak olanlar bunlardır.

 • Bank Kelimesinin Anlaşmalı Yerler Kullanabilir Bunun Cezası da Var Ama

Cevap : Bizim böyle bir şirketimiz yok. Eğer bank kelimesi çok sorun çıkartırsa bizde Galeribang yaparız sitemizi. Domaini alındı.

 • Galeribank, Coin Çıkarsa GB-coin?

Cevap : Biz bilmediğimiz işlere bulaşmayız. İnanın hiç anladığımız şeylerde değil.

 • Sistemi Ne Kadar Süreyle Devam Ettirmek İstiyorsunuz Bununla İlgili Planınız Nedir?

Cevap : Sitemizi kapatmak için açmadık ama hayat bu hiç bir şeyin garantisi yok ben size şimdi siz ne kadar yaşayacaksınız diye sorsam bana ne diyebilirseniz bende size sistemimizin ömrü için onu diyebilirim ancak

 • Yatırımcılara Herhangi Bir Teminat Tarzı vs Veriyormusunuz? Yatırımcının Bu Sisteme Dahil Olduğunda Kendini Garantiye Alabileceği Bir Şey Veriyormusunuz?

Cevap : hayır vermiyoruz bu tarz bir uygulamamız yoktur bizim. Islak imzanında bir garantisi yok.

 • Yarış Atı Projenizden Bahseder misiniz? Kazanç Oranı ve Şirkete Getirisi Nedir?

Cevap : yarış atı projemiz her geçen süreçte kendi katlayan bir proje getirisini kestiremeyiz ama zaman içerisinde yatırımımızın kat ve kat fazlasını alacağımızı biliyoruz.

 • Siteye En Az Kac Tl Yatirim Yapmak Gerekiyor? Ödeme Ne İle Yapılır Para Ne İle Çekilir?

Cevap : minimum yatırım 50 tl den başlar sitemizde bunun bilgisini size ileteyim.

GaleriBank ‘a İle ParaParala Arasındaki Hukuk

Bu soru bütün şirketlere özellikle sorulacak sorudur.

 • Galeribank ile ParaParala arasındaki bağlantı üzerine de arkadaşlar ile bir bilgi paylaşımı yapmanızı rica ediyoruz. Birçok kişi ParaParala referanslarına yaptığınız özel kampanyaları merak ediyordur. Neden ParaParala’ya özel kampanya? ParaParala ile aranızdaki hukuku arkadaşlara da kısaca bahsetmenizi isteriz.

Galeribank Yorumları

Cevap : bizim Emrah beyle tanışmamız 7 8 ay öncesine dayanmaktadır. bir gece Emrah sitenizi inceleyeceğim demiş arkadaşlarımız da buyrun inceleyin demişler kendisine. onlarında bu sektördeki yeni dönemleriydi sanırım. sonrasında burak bey demiş ki verin sizin bir bannerınızı sitemize koyalım insanları doğru yere yönlendirelim. derken aramızda fikir alış verişi ve bir dostluk oluşmuştur böyle devam ediyor. Emrah bey bir çok yatırım yapmak isteyen yatırımcı için bizi şahsen arayıp öncü olmuştur. ve bu yatırımcıların hepsi sitemizi tercih ettiği için memnunlardır diye düşünüyorum.

Galeribank Yorumları 1

 

GENEL DEĞERLENDİRME

ParaParala Whatsapp grubunda takipçilerimizin sorularını eksiksiz bir şekilde yanıtladı. Grup içerisindeki takipçilerimizin genel değerlendirmesi site hakkında fazlasıyla olumlu. Özellikle Papara ödeme noktasında sorun olduğu zaman üyelerini arayıp IBAN bilgileri istemeleri, ocak ayının ilk günleri ödeme alması gerekenleri yeni yıla parasız girmesinler diye günlerce önceden ön ödeme yapmaları şirket için büyük bir avantaj olmuş. Konuşma boyunca 1 tek kullanıcı sitenin işleyişi hakkında olumsuz bir yanıt vermemiştir. ParaParala soru – cevap bölümümüzde bize ve takipçilerimize bilgi veren Galeribank’a teşekkür ediyoruz.

3 YORUMLAR

 1. SSS kısmını okuyan varmı acaba ?

  SORU: Bilgi alabilirmiyim, Okudum ama bişey anlamadım ?
  CEVAP: Size tavsiyemiz anlayamadığınız sistemlere yatırım yapmamanız.

  Verilmesi gereken cevap bu mudur ? Daltonlar kasabasında mı yaşıyor bu ne rahatlık ? Kullanıcılar anlamadığı noktaları mesaj olarak iletmesin mi ? Ha bu cümleyi kurmuşsun ya bu kadar s..laksanız buraya gelmeyin demişsin. Ki bu şekilde söylense emin olun daha ciddiye alınırsınız.

  Buraya herkes 3-5 kuruş yatırmaya gelmeyecek, ciddi yatırımlar yapacak kişiler de olacaktır. Hödük gibi ifadelerle amaçlanan nedir, bu kısma neden değinmiyorsunuz sayın paraparala yönetimi ? Karşımız da yatırım yapılacak biryer mi var dalton kardeşler mi ???

  • Çok net bir şekilde cevap verilmiş. Parası olmayan buraya gelmesin deniliyor. Sadece yatırımcılara hizmet vermek istiyorlar. Adı üzerinde yatırım sitesi. Herkesin kendi kuralları var. Kuralları okuruz işimize gelirse yatırım yaparız, gelmezse yapmayız. Şirket çok ciddi yatırımlar aldı ve çok ciddi ödemeler yaptı. Yatırımcıları memnun.

   • SORU: Bilgi alabilirmiyim, Okudum ama bişey anlamadım ?
    CEVAP: Size tavsiyemiz anlayamadığınız sistemlere yatırım yapmamanız.

    SORU: Mesela 100 bin yatırsam ?
    CEVAP: Meselalarla bizleri meşgul etmezseniz seviniriz.

    Dünyanın parasını yatıracağız burada bir yatırım yapacağız ve hitap böyle olacak, şaka mı bu ya ciddi misiniz siz ? Bu kafayla neyin ciddi yatırımından bahsediyorsunuz. Bu şekilde hitap edilen bir yere ciddi paralar değil 5 kuruş yatıranın akli dengesinden şüphe edilir. Bir yatırımcı ile bu şekilde hitap edildiğini nerede gördünüz sötler misiniz Emrah Bey ?

    Bir bankaya gittiğinizi düşünün 100bin tl yatıracaksınız veya birkaç sorunuz var aldığınız cevaplar bunlar, oooo size çok güvendim harika burası kesin net düzgün yatırımcı mı arıyor diyeceksiniz ?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz