Galeribank Ödeme Sorunu
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Uzun süredir sorunsuz bir şekilde hizmet veren Galeribank bugün itibariyle para yatırma ve para çekme işlemlerini durdurdu. Bazı üyelerin paniklediğini, galeribank destek ekibinin yetişemediği cevaplarda aksamalar yaşanıyor. Bu yüzden de Galeribank yönetiminden aldığımız detayları sizlerle paylaşalım.

Galeribank Neden Ödemeleri Durdurdu?

Eski tasarım içerisindeki yatırımcıların yaptıkları yatırımların sadece iki satırı gözüküyordu. Sonraki yatırımlar gözükmediğinden dolayı yatırımcıların takip etmeleri zorlaşıyordu. Yazılımsal olarak sadece iki satır görüntülenmeye açık olan site bu düzenlemenin yapılması ile birlikte bütün yatırımlar gözükür hale gelecek.

Arttırılacak satırlar ile şirket bütün yatırımları manuel olarak sisteme yansıtacağından dolayı biraz zaman alacak. Çok fazla yatırımcısının olduğunu bildiğimiz Galeribank 5 Mart 2018 tarihine kadar hiçbir şekilde yatırım almayacağını ve ödeme yapmayacağını bildirdi.

Çekim Talimatı Vermiş Olanların Ödemeleri Yapıldı

Bir diğer husus ise şimdiye dek para çekim talebi vermiş herkesin ödemesinin yapıldığı ve sistemde hiç çekim talebi olmadığı da tarafımıza bildirilmiştir. Her geçen gün yatırımcılarını ciddi bir şekilde genişleten şirket bu sorunun daha fazla karmaşık hale gelmemesi için şimdiden çözümü bakım çalışması ile çözüyor.

5 Mart 2018 tarihinden önce siteye girişlerinizi normal bir şekilde yapabilirsiniz. Sadece çekim ve yatırım işlemlerinin iptal edildiği ve normal işleyişte ara sıra kısa süreli kesintiler dışında bir sorun yaşanmayacağı öğrenildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz