Galeribank Ödeme Sorunu
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Bir yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren Galeribank biraz önce kapandı. Öğle saatlerinde sisteme erişim sağlamak isteyenler sitenin açık olduğunu fakat üye girişi yapamadığını farketti. Galeribank konu ile ilgili bilgi vermek için bize ulaştı. Detayları öğrendik ve sizlerle paylaşıyoruz.

Galeribank Neden Kapandı?

Geçtiğimiz haftalarda mali denetlemeyi sorunsuz bir şekilde geçtiğini öğrendiğimiz Galeribank isminin sonundaki ”Bank” kelimesinin sıkıntı yaratma durumundan dolayı ismini değiştirdi. Galeribank giriş adresine erişim sağladıktan sonra Galerinegel.com adresine yönlendirildiğini görmekteyiz.

Sistemin kullanmış olduğu SMS hizmetleri gibi birçok aracı kurumun bank ibaresinden dolayı sistemi kabul etmemesini bu şekilde aşan şirket yeni adresi ile birçok sorunu da aşmış oldu.

Bir süre önce Galeribank yöneticisinin ParaParala whatsapp grubunda ki söyleşide de alan adından uzunca söz edilmiş ve birçok kişinin isim değişikliği yapılmasının daha iyi olacağını belirtmişti.

Galeribank Yeni Giriş Adresi

Bundan sonra yeni adresi üzerinden siteye erişim sağlayabilirsiniz. Eski üyeler yeni üyelik açmadan kullanıcı adı ve şifrelerini yazarak sisteme giriş yapabilirler.

GalerineGel Sitesine Gitmek İçin Tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz