Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

GaleriBank  Künyesi (Konu 18.05.2017 Güncellendi)

Kuruluş Tarihi :  20 Şubat 2017
SSL Sertifika :  Var
Şirket Adı :  Cihan Kaplan (Şahıs Firması)
Vergi TCKN  :  4980284661
Vergi Dairesi :  İzmir / Menderes
Hizmet Alanı :  Şehir İçi Personel ve Öğrenci Taşıma Hzm.
Faaliyet Kodu :  493903 (03/04/2012 itibariyle)
Ödeme Puanı :  Yok
Depo Limiti:  Yok
Para Yatırma :  Papara, Banka Havalesi
Para Çekme :  Papara, Banka Havalesi
Bonus :  Günlük Bonus, 20 Dakikalık Bonus, Youtube Video Bonusu
Site Dilleri :  Türkçe
Telefon :  Yok
Whatsapp :  05307018539
E-Posta :  Yok
Canlı Destek : Yok

AVANTAJLAR

 • Doğrulanabilir Vergi Mükellefi
 • Bonus Çeşitleri Fazla
 • Whatsapp Grubu Var
 • Depo Yok
 • Ödeme Puanı Yok
 • Papara Üye İşyeri
 • Facebook İletişim 7/24

DEZAVANTAJLAR

 • Site İçi Canlı Destek Yok
 • Ödeme Yöntemleri Arttırılabilir

Galeribank 2017 yılının 20 Şubatında kurulmuş bir oyundur. Şahıs firması tarafından yönetilen oyunun vergi mükellefi olduğu doğrulanabilmektedir. Oyunun henüz çok yeni olmasına rağmen güzel yatırımlar aldığı gözükmekte. Tek tek Galeribank bölümlerini inceleyelim.

GaleriBank Nedir? Nasıl Oynanır?

İnternetten oyun oynayarak para kazanmak isteyenler için tasarlanmış olan Galeribank, servis oyunudur. Oyuna ilk başta başladığınızda size 2200 kredi verilir. Bu kredi ile 2 adet Vos vos model araç alarak oyuna başlarsınız. 365 gün ömrü olan bu araçların saatlik bakım ücreti yoktur ve saatte 100 ‘er üretim yaparlar. Dolayısıyla oyuna saatlik 200 üretim yaparak başlarsınız. Oyun içerisinde geçerli olan bazı terimlerden bahsedecek olursak;

 • Galeribank Kredi Nedir? : Kazanç sistemlerinden birisidir. Oyun içerisinde satışa sunulmuş otomobilleri bu kredi ile satın alırsınız. Araçların üretimini bozdurarak kredi ve TL elde edersiniz.
 • Galeribank TL Nedir? : İsminden de anlaşılacağı üzere nakit para demektir. Oyundan kazanmış olduğunu TL çekilebilir pozisyondaki paranızdır. Bu para 10TL minimum çekime ulaştığında çekilebilir veya oyuna yeniden yatırım yapılabilir.
 • Galeribank Kupa Nedir? : Oyun içerisindeki arabaların üretim yaptığından bahsetmiştik. Bu üretime kupa denilir. Yani aracınızın kupa üretir. Siz bunu krediye çevirirsiniz. Krediye çevirdiğiniz her kupadan ekstra TL kazanırsınız!
 • Galeribank Fon Nedir? : Bu kadar çok karışık bir sistem görmedim diyebilirsiniz. Oyun aslında oldukça basittir. Yerleşim konusunda ilk 1-2 gün zorlanabilirsiniz. Market içerisinde sadece araç ve plaka satışı yok. Aynı zamanda fon üreten bankalarda var. Yüksek kazançlar elde etmek banka sahibi olmakla kolaylaşır.
 • Galeribank Pazar Bölümü : Bu bölüm araçlarınızdan kazanmış olduğunuz üretimleri yani kupaları satarak kredi ve TL’ye dönüştürebileceğiniz alandır.
 • Galeribank Mağaza Bölümü : Oyundaki alınabilir itemlerin olduğu alandır. Mağazadan krediniz ile veya yapacağınız yatırımlar ile oyun profilinizi geliştirebilirsiniz.

GALERİBANK NASIL OYNANIR? VİDEOLU ANLATIM

Galeribank Referans Sistemi

Birçok oyunda olduğu gibi Galeribank’ta referans sistemi üzerinden network alanını genişletiyor. Referans sistemi birçok oyuna göre avantajlı. Çünkü sisteme dahil ettiğiniz referanslarınızın üretim satışlarından %9 kar elde edersiniz. Bu kar birçok oyuna göre oldukça yüksek bir orandır.

Galeribank Bonusları

Oyun içerisinde üç farklı bonus vardır. Günlük bonus, 20 dakika arayla alabileceğiniz bonus birde 60 saniyelik videoları izleyerek elde edebileceğiniz bonus mevcut.

Galeribank Güvenilir mi?

Oyunların etrafımızı sardığı ve adeta bir sektör haline geldiği internetten oyun oynayarak para kazanma son zamanlar kötü görüntülere neden oldu. Özellikle artış gösteren belirsizliğini koruyan oyunlar mevcut. Peki Galeribank güvenilir mi? Bu soruyu şu şekilde düşünebilirsiniz. Eğer internetten oyun oyunayarak para kazanmak istiyorum diyorsanız ve iyi kötü bir yatırım yapmaya karar verdiyseniz sizler için önemli bir alternatiftir GaleriBank!

GaleriBank Güvenilir mi

EDİTÖRÜN YORUMU
Oyunun şahıs firması olması tedirginleştirebilir. Fakat ortada resmi ve doğrulanabilir bir kayıt var. Oldu ki 3-5 ay sonra dolandırıldınız. Resmi kayıtlarda olmayan çılgın tavuklar oyununu veya para bahçesi yönetimini bulabildiniz mi? Galeribank sizi eğer bir gün dolandırırsa savcılığa suç duyurusunda bulunur İzmir / Menderes vergi dairesi üzerinden kişiyi rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca Papara ‘da üye işyeri olması da kanuni yaptırımları kolaylaştırıyor. Oyun bu bilgileri sormadan bulabildiğimiz birkaç oyundan birisi.  Oyunun kur sistemine bakıldığında yatırımsız üyeler için yada yatırımsız üyeler için uçuk rakamlar ortaya çıkmıyor. Düşünülmüş bir kur sistemi. Oyunun yerleşimi ve butonların site içerisinde dönüşümü ilk 1-2 gün zorluyor. Eğer Galeribank güvenilir mi diye düşünüyorsanız hala kıssadan hisseden söyleyelim kanuni işleyen her oyun gibi Galeribank oyunu da güven veren bir oyundur.

UYARI | | ParaParala Yönetim

7 YORUMLAR

 1. DUYURU!

  GALERİ BANK FLO YENİLENDİ YENİ LİNK galeribankflo.com
  yeni hesap açarak üyeliğini 30 Mayıs’a kadar taşımaya üyelikler silinecektir.
  Promosyonlar menüsünden aktif promosyonlarımızı görebilirsiniz.
  Aktivasyon mailiniz spam klasörünüzde olabilir gelmemişse
  whatsapptan ulaşınız bize hemen yardımcı olalım: 0530 701 85 39
  Diğer oyunumuz Galeribank Flo’yu denemeyi unutmayın
  Galeribank Floya yatırımınıza %30 Avans ister misiniz ?

  Bu şekilde bir uyarı çıkınca değişiyor sanmıştım…

 2. Bu kadar saygı duyulan bir sitenin galeribank için halen daha güvenilir demesi büyük bir soru işareti. yok para çekmek için iki ref yap , yok versiyon bir olmadı versiyon iki yap, versiyon birde oynamaya devam edeceksiniz diyip pornografik linkler değil her tıkladığınızda bir sürü alt link açılması.. ve halen daha güvenilir öylemi. bir daha düşünün derim.. özellikle galeribamk 2 versiyona yatırım yapacaklar iyice düşünsün. tam paranızı çekecekken olmadı bu iptal versiyon 3 diyeceklerdir..

  • Bu sistem hakkında bende çok şey söyledim ama yanıt alamadım yayımlandığını da görmedim daha. SSS kısmını okursanız hitaplarının tamamen artislik bildiğiniz dalton kardeşler kafasında olduğunu görürsünüz. Fakat gel gelelim ki güvenilir bulduğum bir platformda bu dalton kardeşlerin bu şekilde güvenilirmiş gibi anlatılması artık paraparalanın gözümüz de bir değeri kalmamasına fazlası ile sebep olmuştur.

   Kesinlikle objektif olduklarına inanmıyorum. Yaşanılan sorunlar ve ahkam kesmeleri ortadayken hala bir düzenleme yapıp olası yatırımcıları bilgilendirmemeleri insanı düşündürüyor.

   SORU: Bilgi alabilirmiyim, Okudum ama bişey anlamadım ?
   CEVAP: Size tavsiyemiz anlayamadığınız sistemlere yatırım yapmamanız.

   SORU: Mesela 100 bin yatırsam ?
   CEVAP: Meselalarla bizleri meşgul etmezseniz seviniriz.

   Şu saçmalıklara bakar mısınız Serkan Bey. Buraya mı güvenecek insanlar bu konu ne kullanılarak açıldı gerçekten merak ediyorum. Bu mesajımda yayımlanmayacaktır kesin ama en azından okuduklarında kullanıcıların ne düşündüklerini görecekler.

   • Mesajlarınız yayınlanıyor 1 tane mesajınız hakaret içerikli olduğundan dolayı yayınlanmamıştır. Gidip en garanti yöntem bankaları tercih edin. Büyük yatırımcıysanız ne diye oyunlarla uğraşıyorsunuz. Şirketlerin üsluplarına bakmıyoruz. Bizimde üsluplarımız var. Madem bize de güveniniz yok. IP ban atıyoruz size hizmetlerimizden faydalanmayın. Bu da bizim kuralımız. Kalın sağlıcakla

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz