Galeribank Driver Kapandı mı
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Galeribank Driver sürümü ile bir süredir hizmet veriyordu. 17.06.2017 tarihinde faaliyete geçen oyun bugün itibariyle kapandı. Oyunun kapanışını ve detaylarını öğrendik.

Galeribank Driver Kapandı

Galeribank, galeribank v1., galeribank flo, galeribank flo v2. ve galeribank driver olarak beş farklı oyun ile karşımızdaydı. Bütün oyunların farklı bir getirisi vardı. Zaman zaman kafa karışıklığı yaşanan oyuna yepyeni bir soluk gelecek. Bütün oyunların tek bir site altında toplanması planlanıyor.

Bütün oyunların tek bir sistem altında toplanacağı ve farklı, yepyeni bir yazılım ile gelmesi bekleniyor. Galeribank drvier kapandı ve bütün ödemeleri geri ödedi.

Şuan sistemden sadece 2 kişiye iletişim bilgisi eksikliğinden dolayı geri ödemenin yapılamadığını öğrendik. Bunun dışında sistemden alacaklı bulunmuyor.

Galeribank Driver Kapandı

En Kısa Sürede, En Fazla Kazandıran Oyun

Galeribank serileri oldukça karlı bir sistem olarak aylarca hizmet verdi.  Yatırımlara ayda %20 net kar kazandıran bu sistem son derece karlıydı. Galeribank sistemi kadar kazanç sağlayan bir oyun olmadığını söylemek mümkün.

Galeribank sitesinden kazanç sağlayanlardan bazıları.

ParaParala olarak aldığımız 1456 TL dekont;

Emrah ilhan1456

Ferhat Yalçın 2428 Gözde Demir 3335 Sabri Fırat 3030 Ümit 2918

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz