[ParaParala İnternetten Kazanç Yöntemleri| ParaParala.com]

FreeLira Nedir?

FreeLira, internetten yatırım yapmadan kazanç sağlayabileceğiniz bir faucet yani musluk sistemdir. Dünya’da Türk Lirası kazandıran ilk Faucet sistem olarak Kasım 2018 itibariyle faaliyetlere başlamıştır. FreeLira nedir? sorusuna da böylelikle bir yanıt vermiş oluyoruz.

Reklam gösterimi ile kazanç sağlayan sistem gelirlerini paylaşmaktadır. FreeLira ödeme kanıtı mevcuttur.

FreeLira Small Logo

FreeLira İletişim

info@freelira.com

FreeLira Nasıl Kayıt Olunur?

İlk olarak üstteki butonu tıklayın ve siteye giriş yapın. Freelira kayıt işleminiz tek adımlı gerçekleşmektedir. Bizlerden herhangi bir kimlik yada iletişim bilgisi istenilmiyor. Tek yapmamız gereken Papara numaramız ile kayıt olmak.

Freelira Kayıt 1

Yukarıdaki görselde de gördüğünüz üzere sadece tek adım ile kayıt olunur. P olarak gördüğümüz yere Papara numaramızı başında P harfi ile yazıyoruz.

Örnek P1598728965

FreeLira Nasıl Para Kazanırız?

Sistemde kazanç için iki yöntem var. Referanslı ve referanssız olmak üzere iki şekilde kazanç elde edebilirsiniz. Sistemde yatırımlı kazanç sistemi yoktur! Yani tamamen ücretsiz bir şekilde kazanç elde edebiliyorsunuz.

FreeLira Bonus Al

Yukarıdaki görselde de gördüğünüz üzere sizden sadece iki şey istenilmektedir. İlk önce mevcut reklam görseline 1 kez tıklıyorsunuz ve ”Bonus Al” bölümü açılsın. Eğer reklam linkine tıklamazsanız ”Bonus Al” butonunu göremezsiniz.

FreeLira Bonus– Ne Kadar Kazanırım?

Sistem 60 dakika arayla bonus toplamanıza olanak tanımaktadır. Yani siz bonusu aldıktan sonra 60 dakika geri sayıma başlar. Her 60dk sonrasında 1kez bonus toplayabilirsiniz. Solda görmüş olduğunuz kazançlar sizlerin kazanabileceğiniz oranlardır.

0.03 ₺ ‘den 20 ₺ ‘ye kadar kazanç mümkün. Sitenin istatistikler bölümünde alınan son 15 bonus sıralanmaktadır. Bonus sıralamasında 1₺ veya 10 ₺ kazanan birçok kişiye rastlamak mümkün. Yani sistemde kazanç var. Henüz 20₺ kazanan kişiye rastlayamadık.

FreeLira Aldığımız Ödemeler

09.11.2018 – 50₺

Translate » Languages