Freelira İnceleme ve Analiz
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Şimdiye dek birçok kripto para yada token üzerinden faucet hesapları gördük. Freebitcoin, FreeDogecoin gibi alternatifler var. FreeLira faucet ise Türk lirası kazandıran bir sistem olarak karşımıza çıkıyor. En güzel yanı ise yatırım yapmadan para kazanmanın mümkün olmasıdır.

FreeLira Türk Lirası Faucet

Faucet siteleri yıllardır biliriz. Şimdiye dek Bitcoin, Dogecoin, Litecoin, Ethereum, Dash gibi birçok sistemin musluğunu gördük tanıdık. Bu kez karşımıza çıkan kripto para yada token musluğu değil. İlk defa Türk lirası dağıtan bir musluk hesabı görmekteyiz.

FreeLira Kayıt İşlemi

Öncelikle bilmeniz gerekir ki yatırım gerektirmiyor. Freelira kayıt işlemi için papara numaranızı giriyorsunuz. P1234567890 olacak şekilde papara numaranızın başına P harfini girmeniz gerekiyor.

FreeLira Nasıl Kazanılır?

Klasik faucet sistemlerde olduğu gibi 60dk arayla bonus alabiliyorsunuz. Bonuslar biriktikten sonra 50₺ minimum çekim miktarına ulaştığınızda Papara aracılığıyla çekim talebi verebiliyorsunuz. FreeLira ödeme kanıtı sunmak şu aşamada imkansız. Henüz yeni bir sistem olduğu görülüyor.

  • Referans Sistemi İle Para Kazan : Sisteme dahil ettiğiniz kişilerin aktif kazançlarından yüzde kazancı alıyorsunuz. Bu da kazancınızı arttıracaktır.
  • Referans Yarışması İle Para Kazan : Sistemde şuan aktif referans yarışması mevcut. Henüz yeni başlamış. Sizlerde referanslarınızı sisteme dahil ederek yarışmayı değerlendirebilirsiniz. Şuan 1 Sıra – 1000 ₺.   2 Sıra – 500 ₺.   3 Sıra – 250 ₺.   4 Sıra – 100 ₺.   5 Sıra – 50 ₺.  şeklinde yarışma var.

FreeLira Güvenilir mi?

Henüz güven meselesi üzerine durmak anlamsız. Yeni açılan bir sistem olarak bilgilerinden anlaşılıyor. Faucet sitelerin genel anlamda güvenilir olduğunu ve çok uzun yıllar devam ettiğini biliyoruz. Ödemelerini sorunsuz yapan bu tip sistemlerin kazandırdıklarının birkaç katı kazandığını da biliyoruz. Bu yüzden Freelira güvenilir mi sorusuna yanıt vermek şu aşamada imkansız. Fakat cebinizden herhangi bir para çıkmadan değerlendirebileceğiniz bir sistemdir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz