FreeLira Kazanç Güncellemesi Yaptı
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

FreeLira faucet sitesi bugün itibariyle kazançları güncelleyerek güzel ölçüde arttırdı. Yapılan iyileştirme sonrası biraz daha keyifli hale geldi. Papara ile ödeme yapan şirketin çok iyi bir noktaya geleceği düşünülüyor.

FreeLira Kazanç İyileştirmesi

Şirketin kurumsal sayfasından yapılan açıklamada reklam gelirleri beklenenden daha iyi olduğu ve bu bağlamda iyileştirmeye gidildiği duyuruldu.

0.01₺ olan kazançlar 0.03₺
0.05₺ olan kazançlar 0.07₺
0.10₺ olan kazançlar 0.12₺  olarak güncellendi.

FreeLira Dikkat Çeken Detay

Faucet sistemin algoritmasında istatistik bölümünde de görüldüğü üzere 10₺ kazanmakta mümkün. Genelde faucet algoritmalarında meblağ üst seviyelere geldiğinde imkansızlaştırılmaktadır. Henüz üst meblağ FreeLira ile görülmedi ama 10₺ kazanan birçok kişinin olduğunu görebiliyoruz.

FreeLira Gelecek Projeler

Şirketin kurumsal sayfasındaki duyurularda önümüzdeki günlerde borsada yer alacağı belirtilmiş. Bu da şirketin henüz ismi geçmeyen fakat çalışması olan veya beklenen bir coin yada token olacağına işaret ediyor. Keyifle takip ettiğimiz Freelira ‘dan güzel işler bekliyoruz.

FreeLira Güvenilir mi?

Sistemin güvensizliğe dair bir durumu şu aşamada gözükmüyor. Freelira güvenilir mi sorusuna risk olmadığı için kazanmanızı önerebiliriz. Cebinizden bir kuruş para çıkmadan elde edebileceğiniz Faucet sistemler dünyanın en yaygın kullanılan ve sorunsuz ödeme yapan sistemleridir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz