FreeKazan İnceleme ve Analiz
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

FreeLira bünyesindeki üçüncü musluk sisteminin açıldığını şirket resmi sayfasında duyurdu. Bir önceki sistemlere göre kazancın iki misli olduğu anlaşılan sistemin bekleme süresi 60 dakika yerine 30 dakika.

FreeKazan Faucet Sistemi

Sistemlere olan ilgi ile birlikte üçüncü siteyi piyasaya süren şirket bugün itibariyle yeni siteyi duyurdu. Yatırımsız kazanç yöntemleri arasında yerini alan Faucet siteler her geçen gün ilgisini arttırıyor. Türkiye’de bir ilk olarak gerçekleştirilen Türk Lirası musluğu yine aynı şirket ile geldi. Dünyanın birçok yerinde kripto para üzerinden hizmet veren Faucet sistemleri Türkiye’de kullanmak biraz sorunluydu. Türkçe dil desteklerinin olmaması ve insanların sistemleri anlamaması üzerine Türk Lirası faucet çok iyi oldu.

Az Çok Demeyin Kazanmanıza Bakın

Bu tip sistemlerin az kazandırdığı düşünülüyor fakat iyi bir referans kitlesi ile günde 2-3 dakika ayırarak ayda 200-300 lira rahat kazanmak mümkündür. FreeKazan diğer sitelerden farklı olarak bekleme süresini 30 dakika olarak gerçekleştirilmesine izin veriyor. Yani 30 dakika arayla sisteme giriş yaparak bonus toplayabilirsiniz!

FreeKazan Ödeme Detayları

Siteden kazandığınız bonuslar 50₺ olduğu zaman çekim talepleri karşılanıyor. Papara ödeme yöntemini kullanarak biriken paralarınızı alabiliyorsunuz.

FreeKazan Faucet ve Diğerleri

FreeKazan faucet sistemi ile birlikte faaliyet gösteren 2 farklı site daha bulunmaktadır. Tamamı aynı şirkete aittir. FreeLira sistemi 2 Kasım 2018 tarihinde faaliyetlerine başlamıştı. Şirket yaptığı bir duyuruyla birlikte aynı hafta kazançları güncellemişti. İlginin yüksek ve beklenenden fazla olması bu artışın nedeni olarak belirtilmişti. 7 Kasım itibariyle de aynı şirketin diğer ürünü TLiraCoin sitesi faaliyete girdi. Kısa sürede ciddi bir popülarite kazanan sitelerin son durağı FreeKazan oldu. Sisteme dahil ettiğimiz referansların sayısını gördüğümüzde ilginin son derece iyi olduğunu anlamaktayız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz