Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

FreeDogecoin yatırımsız kazanç sağlayabileceğiniz platformlardan birisi olarak uzun süredir faaliyet gösteren Faucet sitelerden birisidir. Bedava Dogecoin kazandıran siteler arasında yerini alan siteden ödemelerinizi güvenle alabilirsiniz.

FreeDogecoin Nedir? Nasıl Kullanılır?

Freedogecoin, yatırımsız, zahmetsiz DogeCoin kazanabileceğiniz musluk sitelerden birisidir. Dogecoin cüzdan hesabına sahip olmanız yeterlidir. Bizim önerimiz Türkiye’de faaliyet gösteren Koineks borsasıdır. Koineks aracılığıyla banka hesaplarınıza yada papara hesabınıza kolayca çekim yapabilirsiniz.

FreeDogecoin İle Yabancı Borsalara Çekim Yapmayın

Yobit, ağırlıklı olarak kullanılan borsalardan birisidir. Fakat FreeDogecoin üzerinden kazandığınız Dogecoinleri yobit, oradan Türkiye cüzdanlarına, oradan da banka hesabınıza çekmek zahmetli olduğu kadar yüksek komisyonlara tabidir. Bu yüzden direk Koineks hesabınıza sorunsuz olarak çekebilirsiniz.

Koineks Borsasını Kullanabilirsiniz

Başından da belirttiğimiz gibi Koineks çekim için en uygun adrestir. Çok az komisyona ve işlem ücreti ile en az 50₺ avantaj sağlayarak çekebilirsiniz. (Yabancı sitelerden TR’ye aktarım 35-50₺ arası işlem ücretleri tutmaktadır)

    • Nasıl Çekim Yapılır?
      Minimum 50 Dogecoin olduğu zaman çekim talimatı verebilirsiniz. FreeDogecoin’den çekim talimatı verdiğinizde kesinti 0.25 DogeCoindir.

  • Para Ne Zaman Aktarılır?

    Sistemde 2 çeşit aktarım vardır. Talimatınız ile her pazar ödemeler yapılır. (Haftalık min.50 Doge birikiyorsa) yada manuel çekim ile yaklaşık 6 saat kadar sürdüğü belirtilmektedir. Yapmış olduğumuz çekim talepleri ortalama 1 saat kadar sürede hesabımıza geçti.

Freedogecoin koineks para çekme

Gece 02:00 de verdiğimiz çekim talebi 18dakikalık bir süreçte Koineks hesabımıza aktarıldı. Hızlı ve güvenilir olması elbette ciddi bir avantaj. Gönül rahatlığıyla cebinizden 1 kuruş çıkmadan kazanç elde edebileceğiniz bir platformdur.

2 YORUMLAR

  1. Aylardır sorunsuz bir şekilde para kazandığım site. Koineks ile çekimi bende bilmiyordum sayenizde kafadan 30-40lira kazançlı çıktım. Teşekkür ederim paraparala

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz