Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

FreeBitcoin uzun süredir faaliyet gösteren Bitcoin faucet sitelerden birisidir. Hiçbir ödeme sorunu bulunmadan çekim yapılan sistemden kesintiye uğramadan banka hesabınıza yada papara hesabınıza nasıl çekim yapılır onu anlatacağız. Freebitcoin ödeme yapıyor mu sorunuza ise en gerçekçi yanıtı alacaksınız.

Freebitcoin Nedir? Nasıl Kullanılır?

Freebitcoin bir faucet yani musluk dediğimiz sitedir. 60 dakika arayla girerek bedava çevrim yaparak satoshiler kazanabilirsiniz. Bu sistemin en güzel yanı ise sorunsuz ödeme yapmasıdır. Önümüzdeki günlerde ödeme sorunu yaşayabilir fakat sistem durur. Çünkü faucet sistemler sistemde ödeme yapacak bakiye bulundurdukları kadar ayakta kalırlar. Yani otomatik ödemeleri gerçekleştirmelerinin sebebi ise farklı bir altyapıya yükledikleri bakiyedir.

Freebitcoin İle Yabancı Borsalara Çekim Yapmayın

Birçok kişi yobit, binance gibi borsalara yada faucet, coinpot, coinpayments, blockchain info vb. cüzdanlara çekim yapmaktadır. Bu hesaplardan da Türkiye’ye parayı transfer etmeleri en az 30₺ kesintiye neden olmaktadır. Yani kazandığınız paraların bir kısmı buhar olmaktadır. Freebitcoin para çekme işleminizi daha az kesintiyle, komisyonla çekebilirsiniz!

Koineks Borsasını Kullanabilirsiniz

Türkiye’de faaliyet gösteren Koineks cüzdanlarınıza direk çekim yapabilirsiniz. Böylece Freebitcoin’den gözle görülmeyecek kadar az bir komisyon ile kazancınızı Türkiye’ye sokmuş olursunuz. Koineks borsasında ise transfer ettiğiniz satoshileri satarak Türk lirasına dönüştürebilirsiniz.

  • Nasıl Çekim Yapılır?
    Minimum 3000 satoshi (0.00003000) olduğu zaman çekim talimatı verebilirsiniz. Freebitcoin’den çekim talimatı verdiğinizde kesinti 200 satoshi (0.00000200) dir.!

freebitcoin ödeme kanıtı

  • Para Ne Zaman Aktarılır?
    Sitede transfer işleminizi başlattığınız an itibariyle 24 saatlik süreç başlar. 850 satoshi kesinti ile ortalama 15-20 dk içerisinde de ödeme alabiliyorsunuz. Fakat buna gerek duymayın. 200 satoshi kesinti ile de ortalama 7-8 saat içerisinde hesabınıza aktarılmaktadır.

Koineks Para Çekme

Gece 03:00 civarında verdiğimiz çekim talebi sabah 06:44 ‘te hesabımıza geçmişti. Koineks üzerinden banka hesabınıza çekim kesintisi ise 3₺ ‘dir. Papara üzerinden çekim yaparsanız %2 kesinti vardır ve maksimum 50₺ ‘ye kadar kesinti yaşanabilir. Bu yüzden banka hesabına çekim çok daha mantıklıdır. Freebitcoin güvenilir mi sorusuna ise bu fırsatı kaçırmayın diyebiliriz. Kayıt olun, sosyal medyada, çevrenizde insanları dahil edin. Hem kişisel hemde alt ekip kazançlarınız ile akmasa da damlayacaktır! Sistemin güzel yanı ise yatırım gerektirmiyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz