Bereket Coin Ön Satışı
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Yakın zamanda aktif olarak faaliyet gösteren Berekex borsası Bitcoin ve Litecoin işlemlerine açılmıştı dün gerçekleştirdiğimiz Bitcoin testi ile Freebitcoin sisteminden kazandığımız satoshileri sorunsuz bir şekilde Berekex Borasına aktardık.

Berekex Borsası1Freebitcoin İle Berekex Borsasına Aktarım

Dünyanın önde gelen kripto para kazandıran sistemlerinden Freebitcoin aracılığıyla kazandığımız bitcoinleri Berekex borsasına gönderdir. Daha önce Paribuya gönderdiğimiz ve buhar olan satoshilerimiz bu kez adresine ulaştı.

  • Paribu Testimiz Başarısız Geçti : Daha önceden de aynı şekilde birçok borsayı test ettik. Bu borsalardan Paribuya aktarımımız maalesef başarısız oldu. Satoshilerimizin nereye kaybolduğu bilinmiyor.
  • Koineks Testimiz Başarılı : Aynı sistem üzerinden daha önce koineks borsasına denemelerimiz oldu ve sorunsuz bir şekilde aktarımlar gerçekleşti.
  • Berekex Borsası Testi Geçti : Yeni açılan sistemlerden birisi olan ve son günlerimizin gözdesi olan Berekex borsasına gönderdiğimiz satoshilerde adresini buldu.

Berekex BTC Gönderdik

Berekex Kendi Tokenini Çıkartıyor

75 gün sonra alım ve satıma açılacak olan Bereket Tokenleri ön satıştan alabilirsiniz. Bereket Tokens ön satış ile ilgili detayları sitemizden yada buraya tıklayarak bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz