Free Ethereum Spinner
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Free Ethereum Spinner uygulaması ile sadece birkaç dakika içerisinde hatırı sayılır kazançlar elde etmeye başlayabilirsiniz. Oldukça basit bir şekilde kazanmanızın mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Uygulamayı test ettik ve üzerine durulduğunda güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Free Ethereum Spinner Nedir?

Google Play Store üzerinden indirebileceğiniz bir spinner uygulamadır. Bir çarkıfelek düşünün ve çevirdiğinizde karşınıza çıkan rakam kadar kazandığınızı bilin. Üstelik yüksek rakamlarda birçok kez çıkıyor. Free ethereum spinner uygulaması indir ve hemen kazanmaya başla.

Free Ethereum Spinner Sistem Gereksinimleri

Birçok uygulama gibi çok yüksek alanlar işgal etmez. Akıllı cihazınızda 29mb alan olması yeterlidir. İşletim sistemi olarak Android olarak indirebileceğiniz uygulama için Android 4.4 sürümü ve üzeri olması gerekmektedir. 100.000+ indirilen uygulama 2.1.4 sürümünü 6 mayıs 2018 tarihinde piyasaya sürdü. Cast Away Studio tarafından sunulan uygulama tamamen ücretsiz.

Free Ethereum Spinner Uygulaması Nasıl Çalışır?

Bu uygulamayı çalıştırmak için sadece Coinbase hesabına ihtiyacınız var. Coinbase üzerinde birçok kripto para cüzdan hesabı açabilir ve spinner uygulamadan kazancınızı Coinbaseye direk aktarabilirsiniz.

Coinbase kayıt olduktan sonra Free Ethereum Spinner uygulamasını açın ve Coinbase e-mail adresiniz ile giriş yapın. Otomatik olarak spinner tuşuna dokunun ve kazanmaya başlayın. Sistem size 50.000 enerji verir bu enerjiyi ister 3.000 ister 5.000 harcayarak spinleyebilirsiniz. Bizim önerimiz 5.000 spin yapmanızdır. Totalde 10defa spinlersiniz ve enerjinizin yeniden dolmasını beklersiniz.

TÜYO: Karşınıza çıkan videoları geri tuşuna basarak izlemeden geçebilirsiniz.

Coinbase Hesabı Aç  |  Coinbase Nedir?

Free Ethereum Spinner Ödeme Yapıyor mu?

Uygulamayı sizler için test ettik ve sadece 2-3 defa kullandık. Buna rağmen 0.38₺ kazandırdı. Birçok sistem bunu günlük veriyor. Kesinlikle boş zamanlarınızda sadece spinleyerek ethereumlar kazanabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken kayıt olduktan sonra kazandıklarınızı gönderdiğiniz 3 gün beklersiniz. Sistemde ethereumları 3günde 1defa olmak üzere hesabınıza aktarabilirsiniz.

Free Ethereum Spinner Referans Kazancı

Sisteme davet ettiğiniz her üyenin kazandığı coinlerin %5 ‘ine tekabül edecek kadar bedava Ethereum kazanırsınız. Referans kasmadan da kazanabilirsiniz fakat biraz daha fazla kazanmak isterseniz iyi bir alternatif olabilir.

Free Ethereum Spinner Yorum ve Şikayet

Uygulamanın sayfasında elbette çok fazla şişirme puan olduğunu anlamak zor değil. Ayıkladığımız Ethereum spinner yorumları son derece güzel. Yakın civarımızda da uygulamayı kullanan ve bizi uygulamaya yönlendiren arkadaşlar aracılığıyla yaşadığımız deneyimden son derece memnunuz.

UYARI | | ParaParala Yönetim

1 YORUM

  1. bu oyundan kazandığımız etherıum ları coinbaseden nasıl çekeceğim…
    türkiyede çalışmıyor gözüküyor…