Fikir Pazarı anket stratejisi

Fikir Pazarı Anket Sitesinde Nasıl Kazanç Sağlanır?

Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Anket doldurarak para kazanma konularında sizlere daha önce bahsettiğimiz Fikir Pazarı sitesinde daha fazla gelir elde edebilmeniz için yapmanız gerekenleri detaylı bir şekilde aktaracağız. Fikir pazarı 36 farklı ülkede hizmet veren ve Türkiye’de de aktif olarak hizmet vermeye başlamış köklü bir firmadır. Tamamen Türkçe olan siteye Facebook adresinizle veya mail adresinizle hızlı bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Fikir Pazarı sitesine kayıt olduktan sonra, kayıtlı mail adresinize gelen anketleri cevaplayarak puanlar alırsınız. Bu puanların sayısı 500’e ulaştığından 5 Euro olarak ödeme talep edebilirsiniz. 500 puanın altında ödeme yapmayan sitede bu puanı çok rahat bir şekilde toparlayabilirsiniz. Daha fazla kazanç sağlamak için hesabınıza daha fazla anket gelmesi gerekiyor. Gelen anketleri düzenli takip ederek yanıtlayabilir ve puan toplayabilirsiniz. Orijinal adı Opinion World olan Fikir Pazarı, düzenli olarak anket gönderiyor. Fakat bu anketlerin size ulaşabilmesi için aranılan kriterlere sahip olmanız gerekmektedir.

fikirpazarı

Fikir Pazarı Anketlerden Kaç Puan Kazanılır?

Sitede size gönderilen anketlerden kazanacağınız puanlar, diğer anket sitelerinden daha kazançlıdır. Gelen anketin zorluğuna ve uzunluğuna göre değişen puanlama sistemi 10-200 arasında farklılık gösterebiliyor. Kazandığınız puanları nakit olarak kullanabileceğiniz gibi, hediye çekine dönüştürerek de kullanma imkanına sahipsiniz. Ayrıca sitede bulunan ödül seçenekleri ile kazandığınız puanlar artış gösteriyor. Ortalama olarak gelen bir anket 50 puan değerindedir. Fikir Pazarı sitesinde yapacağınız anketlerin karşılığında dolduracağınız anketlerden topladığınız puanlar 500’e ulaştığında nakit olarak çekme işlemi yapabilirsiniz. Fikir Pazarı anket gelmiyor diyorsanız, profil bilgilerinizde eksiklikler olmasından kaynaklanıyor olabilir. Güncel olarak profil adresinizi kontrol etmeli ve gerekirse güncellemelisiniz. Puanlarınızı dilerseniz Carrefour mağazalarında kullanmak üzere hediye çekine dönüştürebilirsiniz.

Fikir Pazarı Üyelik

Fikir Pazarı sitesi, anket siteleri arasında en fazla kazandıranlardan bir tanesidir. Bu sebeple internette kazanç yollarını arıyorsanız bu siteye ve diğer online anket sitelerine üye olarak bilgisayar başından para kazanabilirsiniz. Doldurduğunuz her anket size para olarak dönüş sağlar. Sizde evinizin rahatlığında çok yorulmadan ek gelir elde edebilirsiniz. Tüm bu fırsatlardan faydalanmak ve para kazanmak için Fikir Pazarı Sitesine üye olmanız yeterlidir.

FİKİR PAZARI TANITIM YAZISI İÇİN TIKLAYIN.

anket doldur para kazan

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz