Fikir Pazarı Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Anket doldurarak para kazanma amacında olan okurlarımız için Fikir Pazarı hakkında bilgi vermek istedik. İstedik ki bir sürü emek verdikten sonra hayal kırıklığı yaşamayasınız. Online anket doldurmak, zahmetli ve yorucu bir iştir. Rast gele anket doldurmakla da sonuç alınmıyor. Tutarsız seçeneklerle anket doldurarak para kazanmak imkânsız gibi bir şeydir.  İşte, size Fikir Pazarı, dolduracağınız anketler vasıtası ile ödül kazanmayı vaat ediyor. Bakalım söz verdiği gibi üyelerine ödeme yapıyor mu? Ya da ödüllerini gönderiyor mu?

Fikir Pazarı Nedir?

Sorularınızın yanıtını hemen almadan önce,  sizlere bir sorumuz olacak. Anket doldurarak hiç para kazandınız mı? Yanıtınız Hayır ise, neden denemeyesiniz? Elbette internette geçirilen vakti nakde dönüştürmek istersiniz. Hem, para ve ödüller kazanma şansınız harcadığınız vakitle doğru orantılı olarak artacaktırFikir Pazarı acaba bilinen anket doldurma şirketleri gibi güvenilir mi? Yoksa başka amaçlara hizmet eden paravan bir şirket mi?  Evet, Fikir Pazarıanket doldurarak para kazanma yolunu sizlere, hayır işlerine katkı kılıfı ile sunan bir girişimdir. Bakalım ne ödül ve paralar veriyor?

Fikir Pazarı Üyelik İptali

Gördünüz değil mi?  Anket doldurarak para kazanma simsarlarını. Kısa bir zaman sonra,  günlerce emek verdiğiniz halde elinize bir şey geçmedi. El mahkum siz de Fikir Pazarı şikâyet için çalışmaya başladınız. Uzun zaman uğraşıp emek verdiğiniz anketlerden sonra “bu anket size uygun değildir” mesajı almayacaktınız. Fikir pazarı sitesine giriş yapıp Fikir Pazarı üyelik butonuyla hızlı bir şekilde kayıt olabiliyorsunuz. Mail adresinize gelen linki açtığınızda üyeliğiniz aktif oluyor. Ardından küçük bir anket ile başlıyorsunuz. Fikir Pazarı, oysa bağışlardan ve hayır kurumlarına katkılardan bahsetmişti; Kazancınızla Carrefour’ dan alış veriş yapabilecektiniz. Baktınız sözlerinde durmadılar. Siz de Fikir Pazarı üyelik iptali işine koyuldunuz. Bunun için profilinizdeki aboneliğimi iptal et linkine tıklamanız yeterli. Bir müddet size anket göndermeye devam edeceklerdir. Zaten Fikir Pazarı bunu görmezden gelmenizi söyler.

Fikir Pazarı Güvenilir mi?

Fikir pazarı güvenilir mi? diye soruyorsanız, maalesef size olumlu şeyler söyleyemeyeceğiz. Şikayet siteleri ve türlü platformlar üzerinde çok sayıda kullanıcı şikayeti mevcut. Fikir Pazarı üyelik ile başlayan macera kısa sürede Fikir pazarı üyelik iptali ile son buluyorFikir Pazarı hak ettiğiniz Hediye puanları göndermeyebiliyorlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz