Farmpara Kapandı mı
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Farmpara giriş adresine erişim sağlamak isteyenler 14.04.2017 itibariyle giriş yapamadı. Google anasayfasına yapılan domain yönlendirmesi insanları korkuttu! Ticari ünvanının olduğunu ve vergiye kayıtlı Farmpara Bilişim Hizmetleri olarak hizmet verdiklerini belirtiyorlardı. ParaParala.com size bunun çok tehlikeli olacağını günler öncesinden söyledi!

Farmpara tam 1 hafta önce bir açıklama yapmıştı. Ve dolandırılıp gideceğini belirten açıklamalara ”Hayır gitmiyoruz bunlara karalama kampanyasıdır” diye bir beyanda bulunmuşlardı. Bu duruma istinaden paylaşmış olduğumuz bu oyun haberinde Farmpara’nın sıkıntı yaratacağını söylemiştik.

Farmpara Kapandı mı?

Maalesef  görünen o ki  22 bin üzeri üyesi bulunan farmpara kapandı. Farmpara en başından beridir Ticari kaydının olduğunu söyleyen sözde şirketlerden birisiydi. Fakat bunu biz hiçbir şekilde doğrulayamamıştık. Oyun oynayarak para kazanmak isteyenlerin üzerlerine kabus gibi çöken oyun dolandırıcılığı maalesef her geçen gün artış göstermektedir.

Farmpara Giriş Sorunu ve Farmpara İletişim Bilgileri

Farmpara oyununa girilmiyor diye şikayetler başladı. Giriş adresi Google’a yönlendirilmiş. Farmpara en başından beridir sadece 2 farklı kontak kurma şekli sunmuştu. Birincisi e-posta diğeri ise facebook üzerindendi. Bunun dışında bir iletişim ağı kullanmayan oyun zaten güven konusunda sıkıntı vermişti.

Farmpara iletişim bilgilerine internetten ulaşabileceğimiz detaylar ise şöyledir.

11.01.2016 tarihinde satın alınan farmpara alan adını satan bilişim şirketi ”Yöncü bilişim çözümleri” isimli şirkettir. Yani dolandırıcılar bu şirketi kullanarak alan adını satın almışlar. (Bu şirketin bir alakası yok lakin savcılığa suç duyurusunda bulunulduğunda bu şirket aracılığıyla alan adını tescil ettirenler bulunabilir)

Farmpara girilmiyor diye artık dert yanmanızın nedeni yok. Gerekli delilleriniz ile dilekçelerinizi hazırlayın ve savcılığa suç duyurusunda bulunun.

Farmpara İnceleme & Analiz Yazımızı Okumak İçin Tıklayın

Farmpara Oyunu Haberi İçin Tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz