FarmÇiftçi Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Farm Çiftçi (Konu 30.10.2017 Tarihinde Yazılmıştır.)

Kuruluş Tarihi :   26 Ekim 2017
SSL Sertifika :   Yok
Şirket Adı :   Şirket Değil
Şahıs Adı :   Elif Özer – Bilal Özer
Vergi No :   Yok
Hizmet Alanı :   Ponzi
Depo Limiti:   Var
Bonus :   Var
Para Yatırma :   E-pin, Banka Havalesi, Papara
Para Çekme :   Para Yatırmadan Çekim Yok
Site Dilleri :   Türkçe
Telefon :  Yok
 E-Posta :   Yok
 Canlı Destek :  Yok
 İletişim Formu :  Var

AVANTAJLAR

 • Oyunun herhangi bir avantajı yoktur.

DEZAVANTAJLAR

 • Şirket Değil
 • Vergi Kaydı Bilinmiyor
 • Ponzi Sistem
 • SSL Yok
 • Roi Sistemi Var
 • Depo Limiti Var
 • Yatırım Yapmadan Para Çekilmiyor
 • Telefon Numarası Yok
 • E-Posta Yok
 • Canlı Destek Yok
 • Güvenilir Olmayan Script
 • Güvenilir Değil
 • Bu Site Kapanır

 

Farm çiftçi oyunu 26 Ekim 2017 tarihinde internetten para kazandıran oyunlar adı altında hizmete başlandığı belirtiliyor. Oyunun tasarımına baktığımızda yakın zamanda piyasayı ciddi açıdan sarsan maden.im ile aynı tasarım. Aynı zamanda dolandırıcı oyunlardan birisi olan kazanan çiftlik ve çiftlik.im oyunları da bu tasarımı kullanıyordu. İnternetten 35 TL’ye bulabileceğiniz bu script Ruslar tarafından geliştirilmiş kimlik avı dolandırıcılığı için kullanılan tasarımdır.

Farm Çiftçi Nedir? Nasıl Oynanır?

Farm çiftçi karşımıza çıkan yeni oyunlardan birisidir. Farm çiftçi giriş sayfası üzerinden siteye erişim sağladığımızda yapısı itibariyle güven kavramının tamamen dışında kalıyor. İnternetten para kazandıran oyunlar arasında olması ile birlikte para kazanacağınızı düşünebilirsiniz. Bu tasarımın en önemli özelliklerinden birisi kazanç kaynaklarınızı tamamen engellemeye yönelik kurulmuş olmasıdır.

Sisteme para yatırmadan para çekemezsiniz. Roi kavramı sayesinde belli bir miktarın üzerine çıkamazsınız. Farm çiftçi güvenilir mi sorusuna doğrudan hayır diyebiliriz.

Farm Çiftçi Neden Güvenilir Değil?

Oyunun tasarım itibariyle ciddi derecede güvenlik açıkları oluşturduğunu söyleyebiliriz. Arka planda şifreniz, e-posta adresleriniz gözükebilir. MD5 kodlamasını göremediğimiz sistemin php myadmin bölümünden şifreleriniz ve e-posta adresleriniz ile farklı oyunlarda deneme yanılma yöntemi ile tespit edilebilir. Özellikle birçok oyun ile ilgilenen insanların yoğunluğu düşünülürse her yerde aynı şifre ve e-posta kullanılıyor olması kaçınılmazdır. Farm çiftçi güvenilir mi sorusuna hayır dememiz için sadece basit bir neden bu.

Farm Çiftçi Şirket mi?

Oyunun para yatırma bölümüne baktığımızda görüyoruz ki Elif Özer ve Bilal Özer adında iki isim var. Eğer birisi şahıs şirketi olduğunu söylüyorsa öteki isim üzerine kaçak yatırım toplanıyor ve vergi kaçağı bir şirket olduğu ortadadır. Bu da vergi kaçırma suçuna girer. Sizlerinde yapacağı her yatırım maliye kayıtlarında çıkar ve başınız belaya girer. Fakat bu kadar büyütülecek bir durum yok. İki kişi bir araya gelmiş ve sistemi ponzi sistem üzerine kurmuş.

farmçiftçi güvenilir mi

Farm Çiftçi oyununun sistemi para ödeme işlemlerini zorlaştıracak birçok engeli barındırıyor. Bu tasarımın en büyük sıkıntılarından birisidir. Para yatırmadan çekemezsiniz, ROİ Sistemi sayesinde sınırlı miktarda çekim yapabilirsiniz ve ödeme günleri sitede de belirtildiği gibi 240 – 360 saat aralığındadır.. Yani ödemeler 10 gün ile 15 gün arasında yapıldığı belirtiliyor. En başından bizden ödeme çıkmaz deniliyor.

Farm çiftçi Güvenilir mi

EDİTÖRÜN YORUMU

Farm Çiftçi tamamen düzmece bir sistem üzerine kurulmuş ve hiçbir şekilde güven vermeyen bir oyundur. %100 ponzi sistemdir. Oyunun bütün kurulumu biz size ödeme yapmayacağız demekle aynı kapıya çıkmaktadır. Farm çiftçi şikayet ve kötü yorumları ile çok yakında karşımıza çıkacaktır. Oyuna hiçbir şekilde yatırım yapılmasını önermiyoruz.

 

[review]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz