facebookla para kazan
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Gelişen teknoloji sayesinde hatalarımızın vazgeçilmezi haline gelen sosyal medya hesapları, gün geçtikçe bizlere kazanç kapısı haline de geliyor. Her gün düzenli olarak giriş yaptığınız Facebook da boş boş gezinmek yerine para kazanmayı bir iş haline getirebilirsiniz.

Facebook’tan Nasıl Para Kazanılır?

Facebook’tan para kazanmak için, kullanımını çok iyi bilmeli ve tüm ayarları yapabilmelisiniz. Dünya genelinde en popüler sosyal ağ olan sitede birçok kişi kurduğu sayfa ve gruplar üzerinden gelir elde ediyor. Kullanıcılar sayfaları beğenerek abone olmakta ve her paylaşılan gönderiyi ana sayfasında görmektedirler. Kendinize yeni açacağınız veya satın alacağınız bir Facebook sayfayı sayesinde, reklam yaparak para kazanabilmeniz mümkün. Şöyle düşünebilirsiniz, Facebook’ta takip ettiğiniz birçok sayfa mutlaka vardır. Bu sayfaların sadece sizi eğlendirmek veya bilgilendirmek amacıyla mı açıldığını düşünüyorsunuz? Eğer cevabınız evet ise yanılgıya düşmüşsünüz demektir. Kullanılan birçok sayfa gelir elde edebilmek amacıyla açılarak organik beğeni almaktadır. Organik beğeni herhangi bir para hilesi veya multi hesap kullanılmadan kendiliğinden gelen beğenilere denir.

Şöyle de düşünebilirsiniz, bir haber sayfasında garip başlığa sahip yayınlar görebilirsiniz. Bunların tamamı sizi siteye yönlendirmek ve site trafiğini arttırmak amacıyla yapılır. Site trafiği ne kadar yüksek olursa kazanç oranı eşit derecede yükseliyor. Kendinize bir sayfa kurmak yerine hazır kullanıcılara sahip sayfaları satın alabilirseniz işiniz biraz daha kolaylaşır. Facebook para kazanma aslında oldukça basit ve kolay bir yöntemdir. Sayfa satın alacak durumunuz bulunmuyorsa, kullanıcıların ilgisini çekecek sayfa açarak hesabınıza yeni kullanıcıları davet etmelisiniz. Tabi ki kurulan sayfada düzenli ve farklı paylaşımlar yapmak, sayfayı beğenen kişilerin kalıcı olmasını sağlar. Unutmayın sayfanızda ne kadar aktif etkileşim olursa, o derece reklam verenlerin dikkatini çekersiniz.

facebook para kazanma

Her Şey Tamam Para Kazanmaya Nasıl Başlayabilirim?

Sayfanızı açtınız düzenli paylaşımlar yapıyorsunuz ve hedef kitleniz yeterli sayıya ulaştı. O zaman para kazanmanızın zamanı gelmiş demektir. Facebook’tan para kazanmak için yapmanız gereken sop.goomass.com tarzındaki sitelerin araştırmasını yapmak ve bu sitelerde bulunan tık başı, satış başı ve üye başı kazançları incelemek. Bu sitelerden aldığınız reklamlar ile sattığınız ürünlerden veya reklam veren siteye kazandırdığınız üyelerden para kazanabilirsiniz. Üye başı kazanç oranları 0.25 Kuruş-10 TL arasında farklılık gösterebiliyor. Daha fazla popüler olan Trendyol gibi siteler biraz daha az ücret ödeyebiliyorlar. Facebook üzerinden para kazanabileceğiniz çok çeşitli yöntemler bulunuyor. Size paylaşım yapmanızı isteyen başka sayfalardan ve web sitelerinden de ekstra gelir elde edebilirsiniz. Facebook para kazanma işi sizi sıktıysa veya artık kullanmak istemiyorsanız da sayfanızın satışını yaparak para elde edebiliyorsunuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz