Evden Çalışın Avantajlardan Faydalanın

Evde Çalışma Rahatlığı

Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Teknoloji çağına ulaştığımız şu günlerde birçok insan evinden oturarak çalışıyor ve kazanç sağlıyor. Evde yapılabilecek binlerce iş arasından size uygun olanı tercih ederek para kazanabilirsiniz. Hatta bu yöntemlerden Youtube ve web siteler üzerinden zengin olan kişilerin sayısı oldukça fazla. Mesai saatlerine kendinizin karar vereceği işler sayesinde birçok avantaj sahibi olursunuz.

Evden Çalışmanın Avantajları

Fiziksel olarak çok fazla aktivite yapmanıza gerek kalmadan yapabileceğiniz işlemlerde bilgisayar başında durmaktan oluşabilecek ağrı ve göz problemlerine önlem almayı unutmayın!

Tamamen Özgürsünüz!

Evet kendi işiniz gibi evden çalıştığınız zamanlarda tamamen özgürsünüz. Mesai ve çalışma saatlerine kendiniz karar vererek iş yapabilirsiniz. Tabi ki bu durumu abartmayarak işlerinizi aksatmamanız gerekir.

 

evde çalışmaGit Gel Yorgunluğu Yok!

Özellikle İstanbul gibi bir ilde yaşayan çalışanların en büyük problemi işe giderken ve dönerken harcadığı para, yolun yorması ve trafik dolayısıyla geç kalma sıkıntılarıdır. Evde çalışma yaptığınız zaman yola ektsra harcama yapmanıza gerek kalmadığı gibi trafiği ve o yorgunluğu çekmek zorunda kalmazsınız.

Tatil Keyfi Size Kalmış!

Normal iş hayatında çalışanlar, işverenin verdiği zamanlarda tatil yapma zorunluluğu yaşarken ve tatil vakti kısıtlanırken, evde çalışanlar için tatil tamamen kendi kararlarına ait. Üstelik isteyen kişiler tatillerini yaparken yanlarında laptoplarını götürerek iş ve tatili aynı anda aradan çıkarabilir.

Pazartesi Sendromu Yok!

Klasikleşen ve tatil ardından gelen Pazartesi günleri birçok kişi için sıkıntı haline geldi. Öyle ki insanlar artık Pazartesi sendromu olarak adlandırdıkları bu günde yorgunluk ve isteksiz çalışma yaşayabiliyorlar. Evden çalıştığınızda bu problemle karşılaşmazsınız. Çünkü patron sizsiniz!

Dilediğiniz İşi Yapabilirsiniz

Binlerce iş imkanı arasından yazarlık, tasarımcılık, asistanlık ve çok sayıda evde iş imkanı arasında tercih yaparak çalışma sürdürebiliyorsunuz. İnsanların sevdiği ve zevk aldığı işi yapabilmesi her zaman daha fazla kazanç sağlamaya yardımcı olur.

 

Evden çalışmanın artı getirileri olduğu gibi negatif yönleri de bulunmaktadır. Evden çalışan kişilerin genellikle bir firmaya bağlı olmamasından dolayı sigortası olmuyor ve siz kendi özel sigortanızı yaptırmak zorunda kalabiliyorsunuz. En büyük eksilerinden birisi ise ev ile iş hayatını birbirine karıştırmak ve anti sosyal olmak. Bunlara engel olabilmek için, evinizin bir odasını iş yeri gibi oluşturarak kendinize belirleyeceğiniz saatlerde sadece o odada bulunabilirsiniz. Kendinizi işe kaptırarak dışarıya çıkmayı ertelemeyin ve dostlarınıza da zaman ayırmayı ihmal etmeyin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz