Evde Tespih İşi Yaparak Para Kazan

Evde Tespih İşi Nedir?

Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Hem kolay hem de eğlenceli bir iş ile para kazanmayı kim istemez ki? Evde oturarak ve belirli bir zaman harcayarak yapacağınız para kazanma yolları arasında tespih yapma işi de bulunuyor. Gelişen zamanla artan iş imkanları özellikle evinden çalışmak isteyen kişiler için kurtarıcı oldu. Kadınlar, öğrenciler ve ek para kazanmak isteyenler bu yöntemleri tercih ederek evlerinin bütçesine katkıda bulunuyorlar. İşveren firmalar ise bu tür işleri evlere vererek işçi masraflarını azaltıyor. Para kazanma yolları arasında sayısız yöntem bulunuyor. Her geçen gün bu yöntemleri sizler ile paylaşmaya devam ediyoruz.

evde tespih işi

Evde Tespih İşi Nasıl Yapılır?

Evde çalışmanın en büyük avantajları arasında, başınızda duran ve çalışma saatlerinizi belirleyen şef ve patronların bulunmaması. Erken kalmanıza gerek kalmaz ve yolda zaman harcamazsınız. Kendi belirleyeceğiniz saatlerde yapacağınız çalışmalarda molalarınıza da kendiniz karar verirsiniz. Oldukça zevkli olan bu işi yapmak için ise firmanın size verdiği talimatlara uyarak yapabilirsiniz. Bazı firmalar hazır tespihlerin paketleme işi yaptırırken, bazı firmalar boncukları dizerek tespih oluşturmanızı isteyebilir. Kullanacağınız tüm malzemeler firma tarafından gönderilir ve size belirtilen sayıya, renklere uygun boncukları tespih iplerine basit bir şekilde dizersiniz. Dizim yapabilmek için ufak bir tığa ihtiyacınız olabilir. Bu işi yapmak istiyorsanız çevrenizde bulunan hediyelik eşya dükkanlarını ziyaret ederek iş talebinde bulunabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan iş başvurularında da bu işi alabilmeniz mümkündür.

Evde Tespih İşi Yaparak Ne Kadar Kazanılır?

Bu işle kazanılacak olan miktar, anlaşma yapılan firmaya ve sizin el becerinize bağlıdır. Tespih başına ücret ödeyen şirketler sizin işinize ve teslimat sürenize göre ücretlendirmeler yaparlar. Siz ne kadar hızlı ve iyi iş çıkartırsanız o kadar fazla kazanç elde edebilirsiniz. İsterseniz çevrenizdeki kişilerden destek alarak daha fazla sayıda tespih yapabilirsiniz. Bu sayede sıkılmadan iş yapabilir ve daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Firmalar bu işi genellikle haftalık olarak teslim ederler ve ödemeyi sizden işleri teslim alırken yaparlar. Ortalama tane başı ücreti ise 25 kuruş 1 TL arasında değişkenlik gösterebilir.

para kazanmak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz