evde ek iş veren şirketler

Evde Sabun Yapımı

Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Evde sabun yapımı, özellikle ev hanımlarının para kazanmak için sıklıkla seçtiği işler arasında yer alıyor. Son birkaç yıldır oldukça revaçta olan bu iş aslında gayet basit ve eğlencelidir. Birçok kişi sabun yapma hakkında meraklıdır ve oldukça düşük maliyetlere evde ek iş olarak yaparlar. Bu işi yapmaya karar verdiğinizde kendinize özel kalıplar sabun tozları ve esanslar kullanmalısınız. Şık bir tasarım her zaman daha fazla dikkat çeker ve güzel bir koku tercih edilir.

Evde Sabun Paketleme İşi

Bu işi bireysel olarak yapmaya karar verdiyseniz, sosyal medya grupları ve çevreniz vasıtasıyla satışını yapabilirsiniz. Dekoratif görünüme özen vermeniz size kısa süre içerisinde geniş bir müşteri çevresi kazandırmaya yetecektir. Örnek vermemiz gerekirse, evde sabun yapımı esnasında kullandığınız kokuya benzer bir bitkiyi sabunun içine koyarsanız oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Yaptığınız sabunları tek tek satabileceğiniz gibi özel setler halinde hazırlayabilir ve mevlüt, kına gibi organizasyonlara paketleme işi yapabilirsiniz.

gaziantep evde ek iş

Müşterilerin ilgisini çekebilmek adına yaptığınız sabunları farklı şekillerde paketleyerek de sunabilirsiniz. Özenle hazırlanmış ve paketlenmiş olan ürünler her zaman daha fazla alıcıya ulaşıyor. Ufak bir bütçe ile başlayabileceğiniz bu işte başarılı olursanız kısa süre içerisinde yüklü siparişler almaya başlayabiliyorsunuz. Kişisel olarak kendinize bir sayfa veya grup oluşturarak reklamınızı yapmak size farklılık katar. Ben tek tek yapamam ya da çevrem yok diyorsanız ise, evde ek işveren firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Genellikle otantik ve doğal ürünler satan mağazalar bu tür işleri kişilere yaptırabiliyorlar.

Evde Sabun Paketleme Ne Kadar Kazandırır?

Sabun paketlemesi işi için anlaştığınız firmaya göre farklılık gösteren bu durum genellikle tane başı hesaplanır. İşi veren firma sabunu ve paketleri hazır olarak gönderdiği takdirde genellikle tane başı 15,20 kuruş civarına verilir. Tane başı olarak bakıldığında oldukça düşük görünmesine rağmen bir ay içerisinde toplam 1500 TL’ye kadar kazanç elde edebilmeniz mümkün. Sabunu ve paketlemeyi siz yapacaksanız bu fiyat tanesi 3,4 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Kendinize firma seçerken ödemeler konusunda da dikkatli davranmalısınız. Evde ek iş veren firmalar İstanbul ve diğer büyük illerde rahatlıkla bulunabiliyor. Fakat her zaman kişisel olarak müşteri portföyü oluşturmanız size daha fazla kazanç sağlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz