evde poşet katlama işi yaparak para kazan

Evde Poşet Katlama İşi

Myiyo reklam FreeLira728x90-2

 Evde poşet katlama işi, birçok kişinin ilk defa duyduğu fakat oldukça basit ve kazançlı işler arasında yerini alan bir iş dalıdır. Böyle iş mi olur demeyin. Evet size gönderilen poşetleri sadece katlayarak ek kazanç sağlayabiliyorsunuz. Üstelik bunu yapabilmek için herhangi bir beceriye sahip olmanıza ve diplomanızın olmasına gerek yok. 7 den 70’e herkesin rahatlıkla yapabileceği bu iş sayesinde aylık 1500 TL’ye varan kazançlar elde edebilirsiniz.

Evde Poşet Katlama İşi Nasıl Yapılıyor?

Bu işi yapmak için öncelikle işveren kişilere ulaşmanız gereklidir. Size uygun bir firma bulduktan sonra haftalık olarak size gönderilen poşetleri gösterildiği gibi katlayarak kazanç elde edebilirsiniz. Evde poşet katlama işi İstanbul ve diğer büyük illerde daha fazla kazanç sağlıyor. Bu şehirlerde bulunan marketler, toptancılar ve dükkanların katlama yaptıracak kişilere ihtiyacı sıklıkla olmaktadır. Evde poşet katlama işi nasıl yapılıyor diye araştırma yapmanıza gerek kalmadan, kolaylıkla yapabileceğiniz basit ve kazançlı bir iştir.

Firmalar ile iletişime geçmenizin ardından firmalar size poşetleri çuvalla getirerek teslim eder. Genellikle haftalık olarak yapılan teslimatlar da ödemenizi de işi teslim etme aşamanızda veya aylık olarak alabilirsiniz. Getirilen poşetin türü ve yapısına göre farklı fiyatlar kazanabilmeniz mümkün. Sizin yapmanız gereken tek şey, poşetleri düzgün bir şekilde katlayarak firmaya teslim etmeniz. Hızlı olmanız ve istenilen şekilde iş yapmanız size daha fazla iş kazandırır. Hatta bu işi genişleterek aile üyelerinizle veya tanıdıklarınızla yaparak daha fazla kazanç sağlayabilmeniz mümkün.

evde poşet katlayarak nasıl para kazanılı

Evde Poşet Katlama İşi Ne Kadar Kazandırır?

Bu işi yapmaya karar verdiyseniz kilo başına fiyat alacağınızı bilmeniz gerekiyor. Yani kaç kilo poşet katlarsanız o kadar fazla para kazanabilirsiniz. Evde poşet katlama işi veren firmalar genellik kilo başına 1-2 TL arasında ödeme yapıyorlar. Bu fiyat tabi ki poşetlerin boyutu ve türüne göre farklılık gösterebilir. Bir gün içinde 20 kiloya kadar rahat katlama işi yapabilirsiniz. Daha fazla yapabilmek için ayırdığınız saati çoğaltabilir veya kendinize çalışma grubu kurarak kazanç sağlayabilirsiniz. Evde para kazandıran işler arasında neredeyse en fazla kazanç sağlayan bu yöntem sayesinde birçok kişi gelir elde edebiliyor.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz