evde para kazanmak

Evde Naftalin Keseleme İşi

Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Ev hanımları ve ek gelir elde etmek isteyen bayanların ilk tercihleri arasında yer alan naftalin keseleme işi, birçok kişinin rahatlıkla yapabileceği oldukça basit bir yöntemdir. Firmalar tarafından size verilen naftalinleri istenilen keselere koyarak şık bir paketleme yöntemiyle bu işi yapabilirsiniz!

Aileye katkı sağlamak isteyen bayanların oldukça sık tercih ettiği yöntemler arasında yer alan naftalin keseleme, ailenize ve size asgari ücrete yakın gelirler elde edebilmenize olanak sağlar. Evde para kazanma yöntemleri arasında yerini alan bu iş sayesinde, oturduğunuz yerden iş yaparak gelir elde edebilirsiniz. Oldukça kolay ve basit bir şekilde yapabileceğiniz bu iş ile alakalı hizmet veren birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalara yapacağınız müracaatlar neticesinde uygun görülürseniz size düzenli olarak naftalin gönderimi sağlanacaktır.

Evde Naftalin Keseleme İşi Nasıl Yapılır?

Başvurduğunuz firmanın size gönderdiği tüller ve kurdeleler ile istenilen şekilleri yaparak işe başlarsınız. Genellikle firmalar çalışanlarına koliler halinde iş göndermektedir. Sizden istenilen verilen tüle 2,3 adet naftalini koyarak kurdele ile güzel bir şekilde bağlamanızdır. Diğer evde para kazanma yöntemlerinden daha basit olan bu uygulamayı kısa sürede gerçekleştirerek ek gelir elde edebilirsiniz. Şirketin size verdiği koli sayısına bağlı kalarak teslim ettiğiniz ürün neticesinde para kazanırsınız. Genellikle bu ortalama ürün başına 20 kuruş ve 50 kuruş arasında değişkenlik gösterir.

Evde Naftalin Keseleme Ne Kadar Kazandırır?

Evde naftalin işi yapmaya karar verdiyseniz, bu işten alacağınız kazanç sizin hızınıza ve firmanın verdiği ücrete göre değişkenlik gösterebilir. Bazı firmalar çok fazla detaya dikkat etmediği için oldukça ucuz miktarlarda iş verebiliyorlar. Bunun aksine oldukça özenli çalışan firmalar ise, çalışanlarına iyi miktarlar vererek daha fazla özen isteyebilmektedir. Evde para kazanma yöntemleri arasında yer alan bu yöntemle, ortalama olarak hesaplamak gerekirse, tek bir kişinin en düşük maliyetten bu işi yapmasıyla kazanacağı miktar 1.000 TL’yi bulabilmektedir. Bir ay içersin de yaklaşık 10.000 adet naftalin keseler iseniz ortalama 1700 TL gelir elde edebilmeniz mümkün. Yaptığınız bu işte en önemli olan unsur ise, size verilen ürünleri en kısa sürede teslim etmek ve istenilen şekilde paketlemektir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz