evde magnet yapımı
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Evde Magnet Yapımı

Birçoğumuzun evinde bulunan buzdolabında mutlaka magnetler bulunur. Bu magnetler gelişen teknoloji ile birlikte daha da ileri düzeye ulaştı. Günümüzde aklınıza gelecek her şeyden magnet oluşturabiliyor ve bunları satarak para kazanabiliyorsunuz. Para kazanma yolları arasında bulunan bu yöntem oldukça eğlenceli ve karlı bir iştir. Kişiye özel yapacağınız isimli veya resimli modeller oldukça fazla talep görüyor. Yaptığınız tasarımları internet üzerinde hepsiburada, sahibinden gibi sitelerde veya sosyal medya hesaplarında satabilirsiniz. Oluşturacağınız birkaç örnek siz satışa başlamanızda oldukça yardımcı olacaktır.

 

Evde Magnet Nasıl Yapılır?

Magnet yapmaya başlamadan önce, hangi malzeme ile tasarım yapacağınıza karar vermelisiniz. Kullamanız gereken ana malzemeler minik mıknatıslar, silikon veya yapıştırıcı. Minik mıknatısları çarşılarda, parti dükkanların da veya kına malzemeleri satan yerlerde rahatlıkla bulabiliyorsunuz. İstanbul’da ikamet ediyorsanız Eminönü’ne giderek gerekli malzemeleri satın alabilirsiniz. Yapılan tasarımlarda farklı materyaller ve ürünler kullanılıyor.

  • Keçeyle magnet yapımı
  • Mandalla magnet yapımı
  • Gazoz kapağıyla magnet yapımı
  • Ahşapla magnet yapımı
  • Dantel ve örgüyle magnet yapımı
  • Kokulu taş ile magnet yapımı

Bunlar genellikle tercih edilen ana materyallerdir. Özellikle keçe ile yapılan magnetler oldukça fazla ilgi görmeyi başarıyor. Yüzlerce model arasından kuşlar, kalpler, çiçekler ve böcekler gibi desenler yapabilir veya kendinize has bir tasarım oluşturabilirsiniz. Evde iş olarak yapabileceğiniz magnetler sayesinde güzel vakit geçirerek para kazanabilirsiniz.

Evde Magnet Yaparak Para Kazan

 

Evde Magnet Yapımı Ne Kadar Kazandırır?

Bu işten kazanacağınız tutar tamamen size bağlıdır. Mesela gazoz kapağı veya mandal ile yapmayı tercih ederseniz, uğraşınız daha az olacağından satış fiyatı da düşük olacaktır. Yapacağınız modele verdiğiniz emek ve kullandığınız malzemelerin hesabını yaparak fiyat biçmelisiniz. Piyasada ev yapımı magnetler 50 Kuruşla 5 TL arasında farklılıklar gösterebiliyor. Bazen size toplu siparişlerde gelebilir. Özellikle kına ve nişan gibi organizasyonlar davetlilere hediyelik olarak magnet yaptıran kişiler olabiliyor. Kişiye özel yapacağınız tasarımlarda istenilen sözleri yazarak veya resim koyarak daha fazla para kazanabilirsiniz. Piyasada olmayan tasarımlar yapabilirseniz, farklı olacağınız için daha fazla tercih edilirsiniz. Bunun için ise sadece biraz hayal gücü kullanmanız yeterli olacaktır.

evde para kazan

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz