Evde Lavanta Kesesi Yaparak Para Kazan

Evde Lavanta Kesesi Yapımı

Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Tüm dünyada tercih edilen lavanta keseleri özellikle kış ayı yaklaştığında daha fazla talep görüyor. Anti bakteriyel bir ürün olmasının yanı sıra hoş kokusu ve giysileri koruma özelliği ile birçok evde lavanta kesesi bulunuyor. Lavantaları farklı süslemeler ile keseleyerek dekoratif bir görüntü de elde edilebiliyor. Bu sebepten firmalar bu işi evlere dağıtmayı tercih ediyor. Buda ek iş arayan kişilere yeni bir gelir kaynağı oluşturuyor. Evinizde rahatlıkla hazırlanabilecek lavanta keseleri ile sizde para kazanmak istemez misiniz?

evde lavanta kesesi yapımı

Evde Lavanta Keseleme İşi Nasıl Olur?

Bu işi yapmak için, üstün özelliklere veya becerilere sahip olmanız gerekmiyor. Hem görüntü hem de sağlık açısından faydalı görülen lavantalar firmalar tarafından getiriliyor ve nasıl paketleneceği gösteriliyor. Genellikle kullanmanız gereken lavanta miktarını firma belirliyor. Keseleme işi bazen tüllere yapılabildiği gibi, bazen de minik kutular halinde hazırlanabiliyor. Hatta bazı kişiler düğün, nişan gibi organizasyonlarında şeker yerine lavanta kesesi dağıtmayı tercih ediyor. Böyle bir iş aldıysanız daha fazla kazanç sağlarsınız. Genelde lavanta keseleri kışlık kıyafetler arasında ve oda içlerinde yerlerini alarak, bulunduğu ortama hoş koku dağıtır. Sizde bu işi yaptığınızda evinizde lavanta kokusunu hissedebilirsiniz. İş yapacak yer arayışına girdiyseniz para kazanma yolları arasında lavanta keselemeyi tercih edebilirsiniz. Bunun için çevrenizde bulunan hediyelik eşya dükkanları ve çeyiz satışı yapan yerlere müracaat ederek iş talep edebilmeniz mümkün. Bu tarz yerlerde yapmak istemiyorsanız da internet ortamında satış yaparak para kazanabilmeniz mümkün. Lavanta kesesi yapımı oldukça kolay ve zahmetsiz bir işlemdir. Kare halinde tüllere koyacağınız lavantaları dikişle veya kurdele ile kapatmanız ve gerekli süslemeleri yapmanız yeterlidir.

Evde Lavanta Keseleme İşi Kazancı

Lavanta keseleme işinden kazanacağınız tutar, anlaştığınız firmadan gelecek talebe göre değişkenlik gösterebilir. Bazı modeller daha fazla uğraş gerektirdiğinden, ücretleri daha yüksek olmaktadır. Firmalar genellikle tane başı 30 Kuruş 2 TL arası bu işi verebiliyorlar. Gereken tüm malzemelerde firma tarafından karşılanıyor. Fakat bireysel olarak satış yaparsanız kazancınız biraz daha artış gösterir. Tüm malzemeleri siz alırsınız ve tanesini 1-7 TL arası satabilirsiniz.

para kazanmak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz