evde kına paketleyerek para kazanın

Kına Paketleme İşi

Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Oldukça eğlenceli ve zevkli olan işler arasında kına paketleme işi de bulunuyor. Evlenen çiftlerin, sünnet organizasyonlarının ve bebek kınalarının vazgeçilmezi tabi ki kına dağıtımıdır. Kendi zevkinize göre üreteceğiniz veya müşteri isteğine göre hazırlayacağınız kınalarla para kazanabilirsiniz. Para kazanma yolları arasında oldukça eğlenceli sayılan bu iş ile isterseniz firmalara çalışabileceğiniz gibi, isterseniz de bireysel olarak çalışabilirsiniz.

İnternetten Kına Paketleme Satışı

Bireysel olarak çalışma kararı aldıysanız çarşılardan veya parti malzemecilerinden ucuz fiyatlara alabileceğiniz malzemeleri edinin. İnternette bulunan kına paketleme örnekleri sayesinde veya kendi tasarımınız ile numune paketlemeler yapabilirsiniz. Bireysel satış yapabilmek için çevrenizdeki insanlardan yararlanabilir veya Facebook, İnstagram, Twitter gibi sayfalarda satış yapabilirsiniz. Yeterli satış yapabilmek için kendinize özel sayfa açabilir veya hazır bulunan gruplarda reklam yapabilirsiniz. Tek başınıza yaptığınız kınalardan tane başı kazanç elde edersiniz. Yaptığınız işe bağlı olarak değişen fiyatlar genellikle 1-5 TL arasında olabilmektedir. Daha fazla paketleme işi için zaman zaman kampanyalar düzenleyerek, indirim yapabilir veya toplu alımlarda ekstra hediye verebilirsiniz.

evde ek iş ilanları

Kullanılacak Malzemeler: Yapacağınız modele göre kullanmanız gereken malzemelerde farklılık gösterebilir. Tül, kına, kurdele, çiçek, silikon tabancası, silikon, biblo, kutu ve diğer süslemeler işinizi görecektir.

Kına Paketleme İşi Veren Firmalar

Bireysel olarak satış yapmak istemiyorsanız veya yeterli çevreye sahip değilseniz kına paketleme işi veren firmalar sayesinde kazanç sağlayabilirsiniz. Üstelik bu işi veren firmaların sayısı da oldukça fazladır. Firmayla anlaştığınız da kullanacağınız malzemeler ve kına firma tarafından gönderilir. Yapacağınız modeli de genellikle firma vermektedir. Örnek vermemiz gerekirse bir organizasyon için ortalama 300-400 arasında paket işi veriliyor. Firmaya bağlı olarak değişen ücretler ise yaklaşık olarak tane başına 10-50 Kuruş arasında değişebilmektedir. Daha fazla kazanç sağlamak istiyorsanız 3-4 kişilik gruplar halinde yapabileceğiniz evde kına paketleme işi yaparak çevrenizin de para kazanmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında oldukça fazlalaşan siparişler sebebiyle yaz dönemlerinde daha fazla kazanç sağlayabilmeniz mümkün. Yapılan kına paketleme işinde beğenilmeniz halinde ve hızlı teslimat yaptığınızda size daha fazla iş gönderimi yapılıyor. Bu yüzden en güzelini en hızlı şekilde yapmaya çalışmalısınız.

iş ilanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz