evde ek iş

Evde Kalem Montajı

Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Ek iş arıyorsanız, tam size uygun bir iş var. Sadece bayanların değil, boş vakitlerini değerlendirmek isteyen beylerin ve öğrencilerinde rahatlıkla yapabileceği bu iş sayesinde bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Etrafınızda olan kişilerle, ufak çapta bir grup oluşturarak da evde kalem işi yapabilirsiniz. Hem bu sayede daha fazla kazanç elde etmiş olursunuz, hem de sıkılmadan işi bitirebilirsiniz. Kalem montajı oldukça kolay ve basit bir işlemdir.

 

Size gönderilen parçalı halde kalemleri birleştirerek, vaktinizi nakit yapabilirsiniz. Parçalı bir şekilde üretilen malzemeler sonradan birleştirilerek satışa sunuluyor. Bu sayede para kazanma yolları arasına bir iş daha ekleniyor. Kalemlerin günümüzde değeri oldukça fazladır. En büyük anlaşmalar, devlet işleri, okul gibi birçok yerde kalem kullanılır. Hayatımızın her anında olan kalemler tabi ki satıldığı şekli ile üretilmiyor.

Evde Kalem Montajı Yaparak Para Kazanın

Evde Kalem Montajı İşi Veren Firmalar

Bu işi yapmaya karar verdiyseniz tek yapmanız gereken, işveren firmalar ile iletişime geçmeniz. Bu firmaları çevrenizde bulabileceğiniz gibi, internette evde iş ilanları bölümünü inceleyerek de bulabilirsiniz. Firma ile anlaşma yapmanızın ardından size örnek bir montaj ve malzemeler ile teslimat yapılır. Size verilen parçaları örneklerde gösterilen sıralamaya uygun olarak montajlamanız gerekir. Bazı firmalar montajlamaya ek olarak evde paketleme işi talep edebiliyorlar. Bu tabi ki daha fazla kazanç elde edeceğiniz anlamına da geliyor. Kendinize birkaç kişiden oluşan bir grup kurmayı başarırsanız, daha fazla iş alır ve daha fazla kazanç sağlarsınız.

Evde Kalem Montajı Ne Kadar Kazandırır?

Diğer para kazanma yöntemleri gibi, bu yöntem ile de kazanacağınız tutar size bağlıdır. Elinizin hızı ve günlük kaç saat ayırabileceğinize göre, durum değişkenlik gösterebilir. Firmalar genellikle işi çuval ya da poşetle teslim ederler. Ödemelerde tane hesabı veya paket hesabı yapılır. İşi teslim ederken ödemenizi alabilir veya aylık olarak talep edebilirsiniz. Bu konu size ve anlaşma yaptığınız firmaya göre farklılık gösterebilir. Kalem montajı evde iş olarak yapılabilecek en iyi işler arasında yer alır. Kazanç miktarı da azımsanmayacak ölçüdedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz