düğme paketleyerek para kazanma

Evde Düğme Paketleme İşi

Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Evde düğme paketleme işi sayesinde evde kendi iş ortamınızı kurabilir ve evinize ek gelir sağlayabilirsiniz. Günlük kıyafetlerde ve tüm giysilerde bulunan düğmelerin her biri farklı aşamalardan geçerek bizlere ulaşıyor. Bu aşamalardan birisi olan paketleme ise birçok kişiye ek kazanç kapısı haline geldi. Evde düğme paketleme işi ile para kazanma, diğer yöntemlere nazaran biraz daha uğraştırıcı olsa da başarılı olursanız güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Düğme kaplama işinin makine ile yapılıyor olması paketlemenin de makine ile olacağı anlamına gelmemektedir. Birçok firma el işi ile yapılmak üzere evlere dağıtım gerçekleştiriyor. İşi almak için ise bu tür işlem yapan firmalara paketleme başvurusu talebi göndererek beklemek.

Evde Düğme Paketleme Nasıl Yapılır?

Eliniz alıştıktan ve hızlanmanızdan sonra, dışarıda sabit maaşla çalışmış gibi kazanç elde edebileceğiniz bu işi yapmak oldukça kolaydır. Anlaşma sağladığınız firma tarafından size gönderilecek olan malzemelerle istediğiniz saatlerde çalışmaya başlayabilirsiniz. Önemli olan ise sizden istenilen teslimat süresini geciktirmemek ve firmanın size güvenmesini sağlamaktır. Firma ile çalışmaya başladıktan sonra dilerseniz, yakın çevrenizden kişileri yanınıza alarak daha fazla gelir elde edebilirsiniz. Evde düğme paketleme işi İstanbul ve diğer büyük illerde sıklıkla yapılan bir işlemdir.

Evde düğme Paketleyerek para kazanma

Kendinize kuracağınız ufak bir alan ve 4-5 kişilik bir ekip ile 1 ay içerisinde ciddi rakamlar da kazanabilmeniz mümkün. Size verilen malzemeler ile istenilen şekilde paketlemeleri yaparak boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz. Çalışma saatlerini ve yerini kendinizin ayarlayabileceği ve çalışırken ailenize zaman ayırabileceğiniz düğme paketleme işi sayesinde güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Evde Düğme Paketleme İşi İle Para Kazanma

Bu işi yaparak kazanacağınız tutar tamamen sizin elinize ve becerinize bağlı olarak değişebilmektedir. Grup ile yapılan çalışmalarda daha fazla gelir elde edebiliyorken, bireysel çalışmalarda bu miktar biraz daha azalabilmektedir. Ortalama bir fiyat verilmesi gerekirse 1000-1500 TL arasında gelir elde edebilmeniz mümkün. Bu oran düğme paketleme işi veren firma standartlarına göre de farklılık gösterebiliyor. Bazı firmalar yüksek ödeme yaparken bazıları taban fiyat uygulaması yapabilmektedir.

43 YORUMLAR

  1. Konyada yaşıyorum.Evde paketleme işlerine ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz?
    Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

  2. Merhabalar işe talibim her türlü paketleme işi yaparim dönüş yaparsaniz sevinirim bekliyorum lütfen ankara keçiörende oturuyorum 3 kişiyiz

  3. iyi günler. konya merkez de yaşıyorum acil evde işe ihtiyacım var. düğme paketleme işini yapmak istiyorum. yardımcı olur musunuz?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz