evde çanta dikim işi

Evde Çanta Dikerek Para Kazanılır mı?

Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Dikiş becerilerine güvenen bayanların tercih ettiği iş seçeneklerinden birisi de evde çanta dikimidir. Birbirinden farklı modelde ve farklı tarzlarda dikebileceğiniz çantalar sayesinde güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Evde iş imkânı arayan kişilere uygun olan çanta dikimi, sanıldığından daha basit bir iştir.

Evde Çanta Nasıl Dikilir?

Öncelikle yapmak istediğiniz modellerin ve popüler modellerin araştırmasını yapmalısınız. Kullanacağınız malzeme ve süslemelere ise kendiniz karar verebilir ve fiyat belirleyebilirsiniz. Evde para kazanmak için, seçilen malzemelere göre farklı model tasarımları yapabilirsiniz. Minik çantalar, büyük çantalar, abiye çantalar ve çocuk çantaları dikebilirsiniz. Yapılan ürünlerin piyasadakilerden farklı ve güzel olması, sizin müşteri portföyünüzün genişlemesine yardımcı olacaktır. Evde para kazanmak isteyen bayanların büyük kolaylıkla yapabileceği çanta dikiminde, makine kullanmanız oldukça önemlidir. El ile dikilen modellerde bulunur fakat bu çok yorucu olacaktır.

çanta dikimi

Rekabet Araştırması Yapın!

Yeni bir sektöre adım attığınız için, diğer kişilerin neler yaptığını, fiyatlarını incelemeniz yararınıza olacaktır. Butik olarak yaptığınız çantaları diğer kişilerin ne kadara sattığına, müşteri portföyüne ve modellerine göz atabilirsiniz. Evde iş yapmak istiyorsanız tüm bunlara dikkat etmeli ve piyasa rekabetini araştırmalısınız.

Numuneler Hazırlayın!

Hiç kimse görmediği bir ürünü almak istemez öyle değil mi? Bu sebepten farklı modellerde hazırlayacağınız numuneleri müşterilerinize gösterebilir, hatta internet üzerinden satışını yapabilirsiniz. Yapılan numunelerin resimlerini detaylı bir şekilde çekerek sosyal medya hesaplarınızda da satabilirsiniz.

Online Satış Yapın!

Evde para kazanmanın asıl amaçlarından biriside, evden dışarıya çıkmadan iş yapabilmektir. Bu sebeple kapı kapı gezmek yerine Online satış sitelerini tercih edebilirsiniz. Hatta evden para kazanmak için reklam bütçesi ayırabilir ve ücretli olarak reklamınızı yaptırabilirsiniz. Buna ayıracak bütçeye sahip değilseniz de, sosyal medya üzerinden tek başınıza tanıtım yapabilirsiniz.

Memnuniyete Önem Verin!

Yapacağınız iş her ne olursa olsun, müşteri memnuniyetine her zaman öncelik vermek gerekmektedir. Çünkü tek bir müşterinin memnuniyeti size 10 müşteri olarak geri dönüş yapacaktır. Bu sebeple evden para kazanmak için satış yaptığınız kişilerle devamlı iletişimde kalmalı, kaliteli malzemeler kullanmalısınız.

para kazanma yolları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz