Evde Boncuk İşi Yap Para Kazan

Evde Boncuk İşi Yapımı

Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Kadınların sıklıkla tercih ettiği evde boncuk işi yapımı, birçok dükkan ve firma tarafından dağıtılıyor. Genellikle oturduğunuz çevrede bulunan atölyeler ve hediyelik eşya dükkanlarından rahatlıkla alabileceğiniz bu iş sayesinde evinize katkıda bulunabilirsiniz. Kadınlar ev işleri haricinde eve destek olmak istemesi ve ek kazanç elde etmek istemesi adına internetten evde ek iş veren firmaları araştırarak, çalışabilecekleri yer aramaktadırlar. Ev kirası, okul masrafları gibi giderlere katkıda bulunabileceğiniz gibi uzun süredir almak istediğiniz fakat alamadığınız eşyalara da kavuşabilirsiniz.

Evde Boncuk İşi Nasıl Yapılır?

 Boncuk işi yapabilmek için anlaştığınız firmanın size vereceği direktifler ile çalışmanız gerekiyor. Firmalar genellikle boncukların dizilmesini veya paketlenmesini talep ediyorlar. Hatta bu işi daha profesyonel yapmak isterseniz devletin verdiği kurslara ücretsiz bir şekilde kayıt olarak eğitim alabiliyorsunuz. Evde boncuk işi isterseniz tek başınıza yapabileceğiniz, isterseniz de akrabalarınızla ve komşularınızla yapabileceğiniz rahatlıkta ve basit bir iştir.

evde boncuk işi veren firmalar

 Evde boncuk yapımı işini isterseniz kendinize hazırlayarak satışını bizzat yapabilirsiniz. Kolye, triko ve yüzük süsleme yapabileceğiniz boncukları ve gerekli malzemeleri tuhafiyelerde rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Bireysel satış yapmak daha çok kazandırsa da, müşteri potansiyeliniz yoksa ve çevrenizde bunlarla ilgilenen kişiler yoksa sizi zarara uğratabilir. Yaptığınız ürünlerin satışını yapabilmek için aktif sosyal medya hesabı kullanmayı ve bu işi yapan gruplara katılmayı deneyebilirsiniz.

Evde Boncuk İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde boncuk yapımının kazancını siz kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Anlaşma yapmış olduğunuz firmanın sunduğu ücretler farklılık gösterebiliyor. Firmayla alakalı olduğu kadar sizin el beceriniz ve hızınızla da farklılıklar gösterebilir. Düzenli olarak günde 5-6 saat bu işi yaptığınızı farz edersek, aylık olarak ortalama 1500 TL kazanabilirsiniz. Asgari ücretle aynı olan bu miktarı ev rahatlığında yapmanız size ekstra bir avantaj sağlıyor. Hediyelik eşya dükkanları gibi firmalar, yaptığınız işten memnun kaldıkları ve beğendikleri takdirde işi sürekli size vermek isteyeceklerdir. Bu yüzden iş talebinde bulunmadan önce kendinize güvenmeli ve işi bilmiyorsanız videoları seyrederek veya eğitim alarak hızlı bir şekilde öğrenmelisiniz. Evde boncuk işi yapabileceğiniz en basit işler arasında yer alıyor. Sadece tasarım gerektiren boncuk boyama ve triko süsleme gibi işlerde biraz daha hayal gücüne ihtiyacınız olacak.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz