Evde Askı Süsleyerek Para Kazanın
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Gün geçmiyor ki evde yapabileceğiniz iş imkanları fazlalaşmasın. Moda ve giyim sektörü geliştikçe, evden çalışmak isteyen kişilere de yeni iş imkanları doğuyor. Evde ek iş seçenekleri arasına katabileceğimiz seçeneklerden biriside, askı süslemesi yapmaktır. Süslenen askıları bireysel olarak satabilir veya başka firmalara fason olarak çalışabilirsiniz.

Evde Askı Süsleme Nasıl Yapılır?

Askı denilince herkesin aklına plastikten yapılan giysi asacakları gelmemelidir. Bunların daha şık olan versiyonlarını piyasa üzerinde sıkça görebilirsiniz. Kaliteli tahtalardan yapılan askılar boyama, süsleme gibi işlemlere tabii tutularak oldukça şık bir hale getirilebiliyor. Tabi ki bunları genellikle düğün sahipleri veya mağaza sahipleri talep etmektedir. Para kazanmak adına yapılan bu çalışmanın örneklerini resimden de görebilirsiniz.

askı süsleme

Örnek resimde de görüldüğü gibi, oldukça basit bir şekilde yapacağınız askı süsleme işi ile para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bireysel olarak para kazanmak istiyorsanız; kendinize site açabilir, moda bloglarına kayıt olabilir veya sosyal medya üzerinden satış yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Letgo, Sahibinden gibi siteler üzerinden de satış yapabilmeniz mümkün. Evde ek iş olarak yapılabilen bu seçeneği, işverenlerden fason olarak da alabilirsiniz. İnternet üzerinden veya çevrenizdeki dükkanlardan bu işi veren kuruluşları bulabilmeniz mümkün.

Evde Askı Süsleme İçin Malzemeler

Süsleme yapmak istediğiniz şekle göre değişen malzemeler pek çok seçenekten oluşabilmektedir. Dilerseniz dekopaj işlemi ile şık tasarımlar yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra evde para kazanmak için boyama, örgülerle süsleme, kumaş parçaları, kurdele, simler gibi malzemeler ile dilediğiniz modeli oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra yaptığınız modellerin modaya ne kadar uygun olduğunu araştırabilir veya son zamanlarda gözde olan modellerden birisini tercih edebilirsiniz.

Not: Size iş göndereceğini vadederek, depozit veya benzer sebeplerle para isteyen kişilere itibar etmeyiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz