kripto para
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Kripto para dünyasında en çok konuşulan yatırım araçlarından birisi olarak Ethereum ile ilgili sizlerle paylaşacağımız yazımız sayesinde pek çok sorunuza yanıt alabileceksiniz. Bu sayede paralarınızı değerlendirmek istediğinizde yatırım araçları arasında yer alan Ethereum ile ilgili önemli adımları atabileceksiniz. İşte tüm bunlar için öncelikle nasıl üretildiğine ve fiyatlarına dair ayrıntıları sizlerle paylaşmak istiyoruz.

ETH Nasıl üretilir ?

ETH üretmek isteyenlerin yapması gereken ilk şey Geth indirimini sağlamaktır. Böylece Ethereum ağı ile iletişime geçilmenizin sağlanacağını söyleyebiliriz. Bu yazılım sayesinde yeni bir hesap oluşturarak Ethereum üretimini başlatacak olan işlemlere geçebilirsiniz. Yazılım içerisinde komutları doğru bir şekilde girdiğinizde parolanız sorulacaktır. Parolanızı girdikten sonra hesabınızın oluşturulduğunu göreceksiniz. Tek başınıza ETH madenciliği yapmanın size çok fazla getirisi olmayacaktır. Çünkü çok sayıda GPU’larla madenciliği gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Bu nedenle havuza katılarak üretimi gerçekleştirmenizin çok daha faydalı olacağına değinebiliriz. Pool yani havuza katıldığınızda mining, yani ETH madenciliği yapmanız çok daha fazla kazandıracaktır.

Aynı şekilde CPU’lu madenciliği de gerçekleştirebileceğinizi belirtebiliriz, ancak çok daha fazla elektrikle, çok daha az kazandıracak bir işlem olacaktır. 4 GB belleğe sahip olan RX serisinde AMD kartı almanın Ethereum madenciliğinde çok daha fazla kazandıracak bir detay olduğuna değinebiliriz.

Ethereum Fiyatları

Uzun bir süre 10 Amerikan doları seviyelerinden işlem görmekte olan ETH’nin çok yüksek bir ivme kazandığına dikkat çekilmektedir. Buna göre 361 dolar seviyelerine gelmesiyle birlikte kar elde etmek isteyenlerin de tercihi haline gelmiştir. Ancak bu satmak isteyenlerden dolayı 147 dolar seviyelerine gerilemiştir. TL bazında bakıldığında 3.457,04 TL olduğunu söyleyebileceğimiz ETH dolar bazında ise 912,12$ olarak işlem görmektedir. Bu fiyatlardan Ethereum al kazanç elde et ve satmak için de yine sitelerden faydalan.

Dilerseniz tek başınıza, dilerseniz de havuza dahil olarak Ethereum üreterek kazanmak isteyenler arasında yer alıyorsanız, burada aktardığımız bilgilerin sizin için de faydalı olacağını düşünmekteyiz.  Komutlarla üretilecek olan ve ekran kartınızın güçlü olması halinde daha hızlı bir şekilde Ethereum elde etmenizi sağlayan bu sisteme sizler de hiç vakit kaybetmeden dahil olabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz