Epitelyum Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Epitelyum bir süredir hizmet veren ve çok yüksek gelirler elde ettiğini iddia eden bir reklam sitesidir. Peki Epitelyum gerçekten güvenilir mi?

Yaklaşık 1.5 aydır bizlere Epitelyum reklam aracını incelememizi, analiz etmemizi söylüyordunuz. Bir çoğunuz fikirlerimizi soruyordunuz. Sizlere şuan yatırım için uygun bir araç olmadığını ve güven sorunlarının olduğunu söyleyerek sizleri uzak tutmaya çalıştık. Bugün ise filmler oynanmaya başladı.

Bizler Bu Filmi Defalarca Kez İzledik

Yaklaşık 2 saat önce Zeynel Bulut facebook sayfasında bir içerik yayınladı ve Epitelyum yatırımcılarını şoka uğrattı. Yapılan açıklama ise şöyle

”Ben Zeynel Okan bulut. Suanda ankara adliyesinde cikmis yaptim ve ortagim Atakan Aktopraga ortagim olan kisi beni sürekli ailemle tehdit ederek hesabi bosaltmisti ve paralari bana cektirirkenki görüntüleri urla AKBANK subesinden avukatlarim bugün itibari ile Atakan Aktoprak ve adamlari Kutay eren ve Oguzhan cakiroglu hakkinda savciliga gerekli bilgiler ve delilleri teslim edilmistir ne yaziktirki bu proje tamamiyle Atakan Aktoprak ga aittir beni imza yetkilisi olarak kullanmistir Hepinizden cok paralarin bulunmasi arzu eder can güvenliginden dolayi saklanmak zorunda kalmis bulunmaktayim”

Zeynel Bulut Epitelyum

Bizler bu filmleri hep izliyoruz. En yakın örneği MyLuckyFarm. Göreceksiniz yine aynı rolleri oynayacaklar. Binbir türlü yalanlar, dolanlar ve açıklamalar peşpeşe gelecek. Epitelyum güvenilir mi sorusuna hayır diyebiliriz artık. Günlerdir beklediğimz patlak bugün yayınlandı!

Onlarca Oyun Kapanacak!

Epitelyum’a yatırım yapmanız yada yapmamamız önemli değil. Türkiye’nin en güvenilir oyunu dediğiniz oyunlar ve diğer bir çok oyun sizlerden topladıkları yatırımları Epitelyum ile değerlendirdi. Epitelyum patladığı an itibariyle birçok oyun kapanacak. Ödemelerini alamayacak oyunlar peşpeşe kapanacak. Kimisi Epiteltum’a yatırım yapmıştık diyecek, kimisi kaçıp gidecek.

Yani kısacası arkadaşlar sektör ciddi derecede sarsılacak..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz