Epitelyum Dolandırıcı Tutuklandı
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Geçtiğimiz ay patlak veren Epitelyum 30bin üzeri insanı dolandırmıştı. Zeynel Okan Bulut isimli 23 yaşındaki dolandırıcı Eskişehir’de yakalandı. İstanbul, İzmir ve Eskişehir teşkilatının ortak çalışmasında dolandırıcı çıkarıldığı mahkemede tutuklanarak Eskişehir H Tipi Cezaevi’ne gönderildi.

Epitelyum İle 37 Milyon TL Dolandırmışlardı

İnternet reklamcılığı adı altında 30 bin insandan 37 milyon TL dolandıran Epitelyum yöneticisi Zeynel Okan bulut ortak yürütülen çalışmalar sonrasında yakalandı. Yaklaşık 1 aydır takip edilen şahıs yakalandı ve paraların akıbeti belli oldu.

Yakınlarını İhya Etmiş!

Ulusal basına düşen bilgilere bakıldığında 1 aylık takibatta Zeynel Okan Bulut isimli şahsın şirket kasasındaki paraları kız arkadaşının, birinci ve ikinci derece yakınlarının bankada bulunan hesaplarına havale yaptığı, sonrasında ise bu paraları alarak kaçtığı tespit edilmiş. Ayrıca lüks araçlarla Eskişehir’e gelip gittiği, bir rezidanstan daire satın aldığı, arkadaşlarına lüks otomobiller hediye ettiği de emniyetten alınan bilgiler arasında.

Epitelyum dolandıcılığı birçok insanın hayatını mahvetmişti. Birçok kişi kar payı alacağını ümit ederek kredi çekmiş, evini, arabasını satmış ve bu sisteme yatırmıştı. ParaParala.com bu dolandırıcılığın korkunç derecede büyük olacağını haftalar öncesinden belirtmiş ve birçok kişinin bu reklam ağından uzak durmasını sağlamıştı.

Epitelyum Dolandırıcısı Cezaevine Gönderildi

İstanbul, İzmir ve Eskişehir il teşkilatlarında görevli ekiplerin ortak yürüttüğü çalışmalar doğrultusunda yakalanan Zeynel Okan Bulut, Eskişehir’de çıkartıldığı mahkemece tutuklandı ve Eskişehir H Tipi Cezaevine götürüldü. Epitelyum mağdurları şirketten herhangi bir talepte bulunamıyor. Yatırımlar artık suyunu çekti.

4 YORUMLAR

  1. Az kalsın bende yatırım yapacaktım eğer sizi kesfetmesem. Önce bi paraparalaya bakayım ne diyor dedim. İyi ki varsınız. Allah yardımcınız olsun. Çok büyük bir iş yapıyorsunuz. Başarılarınızın devamını dilerim.

      • Geçmiş olsun Yücel bey, çok üzüldük. Keşke paraparala.com ailesi ile daha önceden tanışabilseymişsiniz. Ama her şeyin telafisi vardır.
        Bu arad çok iyi olmuş bu hain PONZİ’nin yakalanması ama keşke diğer suç ortakları da yakalansaydı çok iyi olurdu. Darısı diğer PONZİLER’in ve ortaklarının başına…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz