En Güvenilir Oyunlar - Nisan 3.Hafta Değerlendirmeleri
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

O kadar alternatif oyun çıktı ki artık hangisinin güvenilir, hangisini üç kağıtçı olduğunu anlamak zorlaşıyor. İşin kötü yanı daha bir tanesini inceleyemeden kapanıyor. Son zamanlar oyun oynayarak para kazanmak isteyenlerde de ciddi artış oldu. Ee haliyle para kazandıran oyunlar diye bir sektör oluştu.

Geçtiğimiz haftaya göre bu hafta yer değişiklikleri mevcut. Bu değişikliklere göz atmadan önce bilmenizi istediğimiz şey bu incelemeler saatlerce sürüyor ve düzenli olarak takip aşamasından oluşuyor. Kriterlere puanları verdiğimizde otomatik olarak ortalaması çıkıyor. Kesinlikle para yada herhangi bir hizmet karşılığında kimseyi zirveye oturtmak gibi bir durum söz konusu değildir.

NİSAN AYI 3.HAFATANIN EN İYİ GÜVENİLİR 5 OYUNU!

 • 1.ÇİFTLİK GELİRİ : Geçen Haftanın 4.sırasında yer alan Çiftlik Geliri haftanın lideri oldu. Peki bu yükselmenin nedenleri nelerdir? Geçtiğimiz hafta %90 olan güvenilirlik puanı şirket ile doğrudan temasa geçip bir takım oyun akıbetini konuşmamız ile %95 oldu. Oyuncuların güvenliğini internet ortamında sağlamak için alınan SMS ile doğrulama yöntemi de güvenlik kriterlerinde artış sağladı! Ayrıca ödeme yöntemlerinde Papara ile anlık ödeme almak çalışmaları yürütüldüğü için puanı artış gösterdi. iletişim konusunda da puanını biraz yükseltti. Açık adres, kişisel telefon numaralarını öğrenmemiz varlıklarını iyileştirdi.
  [one_half]Çiftlik Geliri Giriş[/one_half][one_half_last][graphs]
  [graph title=”Tasarım” score=”90″]
  [graph title=”Güvenilirlik” score=”95″]
  [graph title=”Kazanç” score=”85″]
  [graph title=”Memnuniyet” score=”90″]
  [graph title=”Ödeme” score=”85″]
  [graph title=”Destek & İletişim” score=”90″]
  [/graphs] [/one_half_last]
Çiftlik Geliri Detaylı İnceleme İçin Tıklayın Çiftlik Geliri Üye Ol Kazanmaya Başla
 • 2. MYLUCKYFARM : Geçtiğimiz haftanın 3.sırasında yer alan MyLuckyFarm Oyunu bu haftayı bir basamak yükselterek kapattı. 1 basamak yükselmesinin sebepleri ise destek ve iletişim hattının ilgilisi, çözüme odaklı olması ve yardımcı olma çabalarıdır. Myluckyfarm güvenilir mi? bu sorunun cevabı zaten konu başlığında mevcut! Sadece güvenilir oyunlardan oluşan bu listeye sizlerde güvenebilirsiniz.

[one_half]My Lucky Farm Giriş[/one_half][one_half_last][graphs]
[graph title=”Tasarım” score=”95″]
[graph title=”Güvenilirlik” score=”100″]
[graph title=”Kazanç” score=”85″]
[graph title=”Memnuniyet” score=”85″]
[graph title=”Ödeme” score=”90″]
[graph title=”Destek & İletişim” score=”100″]
[/graphs][/one_half_last]

MyLuckyFarm Detaylı İnceleme İçin Tıklayın MyLuckyFarm Üye Ol Kazanmaya Başla
 • 3.ÇİFTLİK BANK TR2 SERVER : Oyun henüz aktif faaliyetlerine başlayalı 2 gün oldu. Fakat TR1 server’dan bildiğimiz güven bir aksaklık yaşamadı. Oyunun çıktığı gibi 3.sıraya yerleşmesinin nedeni oyunun ilk versiyonuna göre değişiklik olmaması. Fakat doğrudan şirket ile kurduğumuz irtibatlar ile güven skorunu yükselttik. Müşteri destek hattı , yazılım ekibi iletişim ve destek puanını yükseltti. 2016 yılında kurulan bir oyunu devralan Çiftlik Bank, oyuna yüksek yatırım yapan firmaların başında gelmektedir.

[one_half]Çiftlik Bank Giriş[/one_half][one_half_last][graphs]
[graph title=”Tasarım” score=”95″]
[graph title=”Güvenilirlik” score=”100″]
[graph title=”Güvenlik” score=”95″]
[graph title=”Kazanç” score=”85″]
[graph title=”Memnuniyet” score=”90″]
[graph title=”Ödeme” score=”90″]
[graph title=”Destek & İletişim” score=”100″]
[/graphs][/one_half_last]

Çiftlik Bank TR2 Server Detaylı İnceleme İçin Tıklayın Çiftlik Bank TR2 Server Üye Ol Kazanmaya Başla Çiftlik Bank TR1 Server Detaylı İnceleme İçin Tıklayın Çiftlik Bank TR1 Server Üye Ol Kazanmaya Başla
 • 4. TAKSİWEB : Geçtiğimiz haftanın 1.si olan oyun bu hafta 4.sırada yerini alıyor. Bu hızlı çakılmanın sebebini söylemeden önce bilmeniz gereken şey aslında oyunun son sırada olmasıdır. Çiftlik Bank TR1 ile Çiftlik Bank TR2 listeyi kapatıyor. Bu yüzden aynı şirkete ait olan 1 oyunu listeye almadık. Taksiweb oyun içi yazılım sıkıntıları mevcut. Bu konuyu sizlerle güncelleme ve referans yarışması bilgilendirmesi haberimizde paylaşmıştık. 14 nisan itibariyle farkettiğimiz hataları ve olumsuz güncellemeleri baz aldığımızda oyunun puan kaybı yaşamasına neden oldu. Ayrıca bu konuyu oyun yönetimine mail attık. Hala cevap yok. İletişim formlarında da bir sıkıntı olabilir. Lakin teknik detaylarda puan kırmaya yeterli bir nedendir. Hafife almıyoruz!

[one_half]Taksiweb Anasayfa[/one_half][one_half_last][graphs]
[graph title=”Tasarım” score=”90″]
[graph title=”Güvenilirlik” score=”85″]
[graph title=”Kazanç” score=”90″]
[graph title=”Memnuniyet” score=”80″]
[graph title=”Ödeme” score=”90″]
[graph title=”Destek & İletişim” score=”75″]
[/graphs][/one_half_last]

TaksiWeb Detaylı İnceleme İçin Tıklayın TaksiWeb Üye Ol Kazanmaya Başla
 • 5.KİRA ZENGİNİ : Oyunun ticari ünvanı olması güven konusunda sıkıntı yaşatmıyor. Lakin bu işi en iyi şirketler yapmalıdır! Geçtiğimiz hafta 2. sırada olan oyun bu hafta 5.sırada. Bunun nedenlerinden birisi rakip firmaların daha hızlı atak yapması ve öne geçmesidir. Ortada yaşanan haklı bir rekabet var. Elbette kırdığımız puanlar da kaçınılmaz. Tasarımına %90 not vermiştik. Lakin Novagorod isimli ücretsiz bir script olduğundan puanı %30 kırdık. Ücretsiz dağıtılan script olması dolandırıcı anlamı taşımaz fakat şirket yatırımını yazılıma yapmak zorundadır. Yeni sıfır bir tasarım geleceğini ve şirkete özel bir yazılım olacağını öğrendik. Bu yazılım gelene kadar puanda değişiklik çok zor! Bu tasarım sıkıntısı memnuniyet sorununa da yansıdı. Destek ve iletişim ekibinin bizlerle sorunsuz bir şekilde detayları en ince ayrıntısına kadar konuşmasıyla yükselttiğimiz güven ve destek puanları maalesef %30 luk tasarım puanını kurtarmadı.

[one_half]Kira Zengini Giriş[/one_half][one_half_last][graphs]
[graph title=”Tasarım” score=”60″]
[graph title=”Güvenilirlik” score=”90″]
[graph title=”Kazanç” score=”80″]
[graph title=”Memnuniyet” score=”85″]
[graph title=”Ödeme” score=”90″]
[graph title=”Destek & İletişim” score=”95″]
[/graphs][/one_half_last]

Kira Zengini Detaylı İnceleme İçin Tıklayın Kira Zengini Üye Ol Kazanmaya Başla

 

Birçok kişinin ekonomik özgürlüğündeki sıkıntılardan dolayı ek gelir elde etmek ister. Bu ek gelir elde etmenin bir diğer yolu son zamanlar artış gösteren internetten oyun oynayarak para kazanma yöntemidir. Birçok oyun var fakat bunların arasında en güvenilir oyunlar kategorisine alabileceğimiz oyları sıralamaktayız. Şunu unutmayın. Her ne kadar güvenilir desek bile ilerleyen günlerde el değiştirebilir, satılabilir, kapatılıp gidebilirler. Mevcut zaman içerisinde yapmış olduğumuz bu incelemeler bir sonraki günlerde değişebilir. Birçok oyun kullanıcı sözleşmelerinde sizler oyunlara kayıt olurken bu tür olası durumları üyeliğiniz ile kabul ettiğinizi elektronik ortamda kabul ettirir.

ParaParala.com olarak sizlere bol kazançlı oyunlar dileriz. İnternetten para kazanmanın yolları | ParaParala

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz